www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:17 1395/11/09

پاکیائو برای مبارزه با مک گرگور اعلام آمادگی کرد

مانی پاکیائو بوکسر سرشناس فیلیپینی از تمایل خود برای مبارزه با کانر مک گرگور سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تا پیش از این صحبت از مبارزه رویایی بین کانر مک گرگور قهرمان سبک وزن UFC و فلوید میودر قهرمان بوکس جهان نقل محافل بود اما به اعتقاد بسیاری شانس شکل گیری این مبارزه بسیار اندک است. حال مانی پاکیائو وارد این معادله شده و می خواهد به طور جدی با فایتر جنجالی ایرلندی وارد رینگ بوکس شود. “پَکمَن” ابراز تمایل کرده در صورتی که مبارزه بین فلوید و کانر شکل نگیرد او حاضر است تا با بد نام ایرلندی مبارزه کند. پاکیائو در مصاحبه با فاکس اسپورتز نیوز گفت: “در رینگ بوکس حاضرم با کانر مبارزه کنم ولی در قفس UFC نه! فقط در بوکس”.

او در ادامه مصاحبه گفت: فکر نمی کنم مبارزه بین فلوید میودر و کانر مک گرگور واقعاً شکل بگیرد اما اگر این اتفاق رخ بدهد مک گرگور در برابر فلوید دوام نخواهد آورد و شانسی نخواهد داشت. او گفت به مهارت های مک گرگور در درون قفس احترام می گذارد. او در ادامه گفت MMA با بوکس متفاوت است و اگر مبارزه بین فلوید و کانر شکل نگیرد تمایل دارد با کانر در یک مبارزه بوکس زورآزمایی کند”.

نظرها:

  • Avatar
  • Avatar
  • Avatar

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.