www.khabarrazmavar.ir

گزینشی المپیک پاریس؛

شناسه خبر : ۱۴:۴۳ 1403/03/12

پارگی اَبرو کار دست صفری داد/ پرویزی آخرین امید بوکس ایران

بوکسور سبک وزن ایران، آخرین امید تیم کشورمان برای کسب سهمیه المپیک پاریس محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آخرین مرحله رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس از چهارم خردادماه با حضور بیش از ۶۰۰ بوکسور در دو بخش بانوان و مردان به میزبانی بانکوک پایتخت تایلند آغاز ‌شد. تیم ملی کشورمان نیز با هفت بوکسور در این رویداد حضور یافته است.

امروز شنبه و در وزن به اضافه ۹۲ کیلوگرم، روزبه صفری که پس از استراحت در دور نخست مقابل نماینده سیرالئون‌ به برتری رسیده بود، به مصاف داویت‌ چالویان‌ دارنده مدال نقره سال ۲۰۲۱ جهان از ارمنستان رفت و در همان راند نخست پس از ضربه خطای حریف، دچار پارگی ابرو شد تا با احتیاط به کار خود ادامه‌ دهد اما در عین‌ ناباوری داور از دادن اخطار به نماینده ارمنستان خودداری‌ کرد. در نهایت بوکسور عنوان‌دار ارمنستانی پیروز شد تا صفری از دور مسابقات کنار برود.

فردا یکشنبه و در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی پرویزی که پس از استراحت در دور نخست، حریفانی از آلمان و سریلانکا را شکست داده بود، برای کسب سهمیه به مصاف داوید پنیا از ساحل عاج می‌رود. پرویزی آخرین امید بوکس ایران برای حضور در المپیک پاریس است.

سایر نفرات تیم کشورمان (دانیال شه‌بخش، علی حبیبی‌نژاد، کسری طهماسبی، میثم قشلاقی، علی فتحی و روزبه صفری) از دور مسابقات کنار رفتند.

آخرین اخبار