www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۰۷ 1401/08/18

ویزای بوکسورهای ایران صادر شد

با پیگیری‌های فدراسیون بوکس ایران، ویزای اسپانیا برای ملی پوشان تیم جوانان صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پس از کارشکنی سفارت اسپانیا برای صدور ویزای شینگن برای ملی پوشان تیم بوکس جوانان ایران جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۲ به میزبلانی آلیکانته، سرانجام با پیگیری فدراسیون ویزای ملی برای بوکسورهای ایران صادر شد.

مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ از روز ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تا پنجم آذر ۱۴۰۱ به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار خواهد شد. به این ترتیب ویزای ملی پوشان ایران در فاصله شش روز تا آغاز مسابقات صادر گردید.

رضا مهدی‌پور سرمربی تیم ملی و کادرفنی اسامی ۵ بوکسور را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ اسپانیا معرفی کردند.

ترکیب تیم ملی بوکس جوانان ایران به شرح زیر است:
وزن ۴۸ کیلوگرم: مرتضی ریگی
وزن ۵۴ کیلوگرم: نیما بیاتی
وزن ۵۷ کیلوگرم: علی اصغر افشاری
وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: محمد پارسی
وزن ۹۲ کیلوگرم: آرین ساعدپناه

رضا مهدی‌پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوند نیز به عنوان مربی کنار این تیم حضور دارند.

حمید قبایی‌زاده دبیر فدراسیون بوکس در این رابطه گفت: با همه توان سعی کردیم ویزای ملی‌پوشان را بگیریم تا زحمات آن‌ها در یک سال اخیر به باد نرود. امیدواری داشتیم که این ویزاها کسب شوند که خوشبختانه ویزای ملی اسپانیا برای ملی پوشان صادر شد تا در این مسابقات مهم شرکت کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.