www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۶ 1394/08/23

ووشو قهرمانی جهان – جاکارتا ؛ دست خالی تالوکاران در روز نخست/ جت لی مسابقات را افتتاح کرد

روز نخست از رقابتهای ووشو قهرمانی جهان بدون کسب مدال برای نمایندگان کشورمان در اندونزی به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سيزدهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني امروز شنبه با حضور نزدیک به هزار ورزشکار از ۸۲ کشور در شهر جاکارتاي اندونزي آغاز شد. در غیاب سانداکاران کشورمان در روز نخست چهار تالوکار ايران به […]

روز نخست از رقابتهای ووشو قهرمانی جهان بدون کسب مدال برای نمایندگان کشورمان در اندونزی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سيزدهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني امروز شنبه با حضور نزدیک به هزار ورزشکار از ۸۲ کشور در شهر جاکارتاي اندونزي آغاز شد. در غیاب سانداکاران کشورمان در روز نخست چهار تالوکار ايران به اجراي فرم پرداختند.

رضا خلف زاده تالوکار جوان ايران در نخستين حضور خود در مسابقات جهاني به عنوان نخستين نماينده ايران و در فرم «جين شو» با رقابت به حريفان پرداخت.  وي در اين فرم با امتياز ۹.۳۷ به کار خود پايان داد و با وجود شايستگي از رسيدن به مدال بازماند.

در ادامه “فرشاد عربي” و “طاهر قاسمي” در فرم نان چوان حاضر شده و به ترتيب با امتيازات، ۹.۶۰ و  ۹.۵۱ به کار خود پايان دادند. همچنين “هانيه رجبي” در فرم چانگ چوان حضور يافت و امتياز ۸.۹۸ را به دست آورد و به جمع نفرات برتز راهی پیدا نکرده و موفق به کسب مدال نشدند.

افتتاحیه مسابقات توسط جت لی
مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور ستاره سينما و قهرمان اسبق ووشو چين برگزار شد. وی در این مراسم طبل افتتاح سيزدهمين دوره مسابقات ووشوي قهرماني بزرگسالان جهان را به صدا درآورد.حضور وي با استقبال مردم و ورزشکاران روبرو شد و در نهايت اين ستاره سينما براي لحظاتي سخنراني کرد و با به صدا درآوردن طبل افتتاحيه مسابقات، رسما سيزدهمين دوره رقايت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان جهان را کليد زد.

جت لي همچنين در نشست هيات رئيسه فدراسيون جهاني ووشو نيز حضور يافت.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید