www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۷ 1401/03/02

ورزشکاران کویتی علیه صهیونیست‌ها/ این بار مبارز جوجیتسو حامی فلسطین شد

چهارمین ورزشکار کویتی در یک سال گذشته در حمایت از فلسطین حاضر به بازی کردن مقابل نماینده رژیم صهیونیستی نشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این روزها ورزشکاران کویتی یکی پس از دیگری حمایت خود در مسابقات مختلف ورزشی از فلسطین اعلام می کنند و در مقابل تجاوزگری صهیونیست ها قدعلم می کنند.

خلود المطیری بانوی شمشیر باز کویتی روز گذشته دست به این اقدام زد و از مسابقات بین المللی شمشیر بازی در تایلند انصراف داد تا مقابل نماینده رژیم اشغالگر قرار نگیرد.

ناصر الفرج دومین ورزشکار کویتی است که امروز دست به اقدامی تحسین برانگیز زد و از مسابقات جهانی جوجوتسو در بلغارستان انصراف داد تا مقابل ورزشکار صهیونیست بازی نکند.

البته در ماه گذشته هم یک ورزشکار کویتی دیگر به نام بدر الهاجری از مسابقات جهانی شطرنج در اسپانیا به خاطر مواجه نشدن با صهیونیست ها انصراف داده بود.

در ماه ژانویه گذشته هم محمد العوضی تنیسور کویتی از بازی مقابل ورزشکار رژیم اشغالگر در مسابقات بین اللملی امارات چشم پوشی کرد.

اقدامات ورزشکاران کویتی بار دیگر نشان داد حمایت از جریان مقاومت مقابل تجاوزگران صهیونیست زنده است و ورزش می تواند ضربه بزرگی به صهیونیست ها بزند و چهره زشت آنها به دنیا نمایان کند.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.