www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۳ 1399/05/09

وان چمپیونشیپ بدون تسلیم!

دو مبارزه قهرمانی موای تای و یک سوپرفایت دیدنی کیک بوکسینگ فردا در پایتخت تایلند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان آسیایی وان چمپیونشیپ پس از وقفه ای تقریباً طولانی از فردا رویدادهای خود را از سر خواهد گرفت.

بر این اساس رویداد ONE Championship: NO SURRENDER (بدون تسلیم) جمعه ۱۰ مرداد ۹۹ و از ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران شروع خواهد شد.

در تیتر این رویداد که جدال بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن (۶۱ کیلوگرم) موای تای خواهد بود، رودتانگ جیتموانگنون مدافع عنوان قهرمانی به مصاف پچدام پچییندی می رود. این دو مبارز تایلندی پیش از این سابقه دو رویارویی با یکدیگر را داشته اند که حاصلش یک برد و یک باخت برای هر کدام بود.

در دیگر مبارزه عنوان قهرمانی این رویداد، پچموراکوت پِچییندی قهرمان دسته پر وزن (۷۰ کیلوگرم) موای تای برای اولین دفاع از کمربند خود با یودسانکلای فِیرتکس ستاره مشهور تایلندی تقابل جذاب و دیدنی خواهد داشت.

در یک سوپر فایت جذاب کیک بوکسینگ از دسته پر وزن هم، سیتیچای سیتسونگپینونگ قهرمان سابق گلوری با سوپربُن بانچامک شاگرد بوکائو افسانه ای رو در رو خواهد شد. این سومین سابقه تقابل این دو مبارز تایلندی است در دو مبارزه قبلی که در مسابقات کونلون فایت شکل گرفت، یک برد برای سیتیچای (با ناک اوت) و یک برد برای سوپربُن (امتیازی) ثبت شده است.

برنامه کامل مبارزات رویداد ONE Championship: No Surrender بدین ترتیب می باشد:

پر وزن موای تای: پانپایاک جیتموانگنون (تایلند) برابر سوپرلِک کیاتمو (تایلند)
وزن توافقی (۶۷ کیلوگرم) MMA: مارک آبلاردو (استرالیا) برابر فابریسیو آندراد (برزیل)
اتم وزن زنان (۵۲ کیلوگرم) MMA: استَمپ فِیرتکس (تایلند) برابر سونیسا سریسِن (تایلند)
پر وزن کیک بوکسینگ: سیتیچای سیتسونگپینونگ (تایلند) برابر سوپربُن بانچامک (تایلند)
مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن موای تای: پچموراکوت پچییندی (تایلند) برابر یودسانکلای فِیرتکس (تایلند)
مبارزه عنوان قهرمانی مگس وزن موای تای: رودتانگ جیتموانگنون (تایلند) برابر پچدام پچییندی (تایلند)

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.