www.khabarrazmavar.ir

اتفاقات مجمع فدراسیون ووشو؛

شناسه خبر : 10:13 1399/04/15

هدیه کمیته ملی المپیک به علی نژاد/ تقدیر از ۱۳ سال حضور در ووشو

مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در حالی با حضور معاون وزیر ورزش آغاز شد که تمامی نامزدهای کسب کرسی ریاست در مجمع حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجمع انتخاب رئیس چهار سال آینده فدراسیون ووشو صبح امروز یکشنبه به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و با حضور دکتر باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک در سالن دریای نور هتل استقلال برگزار شد.

حسین اجاقی، علی اصغر شعبانی، محمود متدین، امیرصدیقی، امیرعباس لشگری و محمود رشیدی هر شش نامزد تأیید صلاحیت شده در محل برگزاری مجمع انتخاباتی حاضر شدند تا برای نشستن روی صندلی ریاست با یکدیگر رقابت کنند.

کناره گیری اولین نامزد
حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی و یکی از نامزدهای فدراسیون ووشو پس از سخنانی در خصوص سوابق خود و افتخاراتی که برای ووشو کشور کسب کرده و اهمیت تصمیم اعضای مجمع و تاثیرگذاری آن در سرنوشت ووشو کشور به نفع امیر صدیقی از انتخابات کناره گیری کرد. وی در جریان سخنان خود عنوان داشت که با هدیه دادن، وعده مربیگری تیم ملی و این دست مسایل نمی توان در ووشو مدیریت کرد.

رشیدی هم اعلام انصراف کرد
محمود رشیدی دیگر نامزد حضور در انتخابات نفر بعدی بود که در جایگاه قرار گرفت و از سوابق مدیریتی خود در ورزش کشور بخصوص فدراسیون های کاراته، ووشو و ورزشهای رزمی گزارشی بیان کرد. وی عنوان داشت که با حضور در سمت نایب رئیس چهار فدراسیون رزمی رکورددار نایب رئیسی است.

رشیدی در جریان سخنان خود گفت: سال ۹۸ بعد از ۵ سال حضور در مدیریت فدراسیون ورزشهای رزمی به دلیل پایان مسیولیت کنار رفتم و کسانی مسیولیت قبول کردند که به دلیل ناتوانی و بی خردی هر آنچه کاشته بودیم خراب کردند.  وی در از حضور در انتخابات کناره گیری کرد.

در پایان این مجمع از سوی کمیته ملی المپیک هدیه ویژه ای به مهدی علی نژاد به پاس ۱۳ سال حضور در فدراسیون ووشو اهدا شد. این هدیه از سوی باقر زاده و به نمایندگی از صالحی امیری به علی نژاد اهدا شد.

آخرین اخبار