www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:58 1400/05/02

هادی پور از تکواندو المپیک حذف شد/ شگفتی سازی نماینده تونس

در مرحله نیمه نهایی رقابتهای تکواندو بازیهای المپیک، تکواندوکار ایتالیایی با برتری مقابل نماینده آرژانتین راهی مبارزه پایانی شد تا نماینده ایران شانس کسب مدال برنز را از دست بدهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مبارزات تکواندو المپیک ۲۰۲۰ توکیو که در سالن «موکوهاری سومه» شهر چیبا در نزدیکی توکیو جریان دارد، در مرحله نیمه نهایی «دلاکولیا» از ایتالیا با رنکینگ دو المپیک و مدال طلای جهان در پیکار با «لوکاس گاژمن» از آرژانتین ۳۰ بر ۹ به پیروزی دست یافت و راهی مبارزه نهایی شد.

با این نتیجه آرمین هادی پور نماینده ایران که به نماینده آرژانتین باخته بود، از حضور در گروه شانس مجدد بازماند و از دور رقابتها کنار رفت.

در آن سوی جدول نیز «محمد خلیل جندوبی» از تونس در پیکار با «جونگ جانگ» نفر یک رنکینگ المپیک و قهرمان آخرین دوره رقابتهای جهانی ۲۵ بر ۱۹ صاحب برتری شد تا با حضور در مبارزه نهایی شگفتی روز نخست را در مبارزات تکواندو رقم بزند.

‌در بخش زنان و در وزن ۴۹- کیلوگرم نیز تکواندوکاران اسپانیا و تایلند مبارزه پایانی را برگزار خواهند کرد.

آخرین اخبار

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
بعد از دو هفته تعطیلی جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اعضای این کمیته برای تعیین تکلیف کادر فنی در حالی به میز مذاکره باز می‌گردند که شاهد حضور دو عضو جدید خواهند بود.