www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:18 1398/05/22

نگاهی به رویداد UFC 241 + فیلم

تقابل دوباره کورمیر و میوچیچ مهمترین نبرد شب را رقم خواهند زد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد UFC 241 بامداد یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸ و به میزبانی “هوندا سنتر” شهر آناهایم ایالت کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

در مهمترین مبارزه این مسابقات دنیل کورمیر (۲۲ پیروزی-۱ باخت و ۱ مبارزه بی نتیجه) قهرمان کنونی دسته سنگین وزن یو اف سی به مصاف استیپه میوچیچ (۱۸-۳) قهرمان سابق این دسته خواهد رفت. این دو مبارز یک بار در سال ۲۰۱۸ و در رویداد UFC 226 با هم مبارزه کردند که در آن مبارزه DC با ناک اوت در همان راند نخست میوچیچ را شکست و تاج و تخت و او را تصاحب کرد. اکنون دو غول سنگین وزن بار دیگر و این بار در قفس آناهایم رو در روی یکدیگر خواهند ایستاد. یکی برای حفظ سلطنت و دیگری بازپسگیری تاج و تخت!

در نبرد پیش از مبارزه اصلی رویداد UFC 241 هم که مبارزه ای از دسته ولترویت است، نیت دیاز (۱۹-۱۱) پس از حدود سه سال دوری از میادین به هشت ضلعی بازگشته تا با آنتونی پتیس (۲۲-۸) قهرمان اسبق سبک وزن مبارزه داشته باشد.

در یکی دیگر از مبارزات حساس UFC 241 یوئل رومرو (۱۳-۳) چلنجر اسبق عنوان قهرمانی میان وزن و دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در رشته کشتی آزاد می بایست با پائولو کاستا (۱۲-۰) فایتر بی شکست برزیلی مبارزه کند. یو اف سی تا پیش از این سه بار مبارزه بین این دو مبارز را برنامه ریزی کرده بود که هر سه بار به دلایل مختلف مبارزه انجام نشد و اکنون این چهارمین بار است که سازمان نبرد بین این دو را برای UFC 241 برنامه ریزی کرده و همگان امیدوارند تا این بار اتفاقی که منجر به کنسل شدن مبارزه شود، رخ ندهد.

لیست کامل مبارزات رویداد UFC 241 بدین ترتیب می باشد:

مبارزات مقدماتی اول:
مگس وزن زنان: سابینا مازو برابر شانا دابسون
خروس وزن: کیونگ هو کانگ برابر برندون دیویس
کاه وزن زنان: هانا سایفِرس برابر جودی اسکیبِل

مبارزات مقدماتی دوم:
سبک وزن: دراکار کلوزه برابر کریستوس جیاگوس
خروس وزن: مِنی برمودز برابر کِیسی کِنی
خروس وزن: رافائل آسونسیائو برابر کوری سَندهِگِن
سبک وزن: کِلِی کولارد برابر دِوُنته اسمیت

مبارزات اصلی:
میان وزن: دِرِک برونسون برابر یان هاینش
پر وزن: گابریل بنیتِز برابر صدیق یوسف
میان وزن: یوئل رومرو برابر پائولو کاستا
ولترویت: آنتونی پتیس برابر نِیت دیاز
مبارزه عنوان قهرمانی سنگین وزن: دنیل کورمیر برابر استیپه میوچیچ

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.