www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۲ 1402/04/14

نهرودی: به حسینی گفتند تا زمانی که رئیس نشود امکانات در اختیارش نخواهند گذاشت!

سرمربی تیم ملی بوکس تاکید کرد: از نظر وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تا زمانی که حسینی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب نشود امکاناتی که باید را در اختیارش قرار نمی‌دهند و علناً این را گفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حسینقلی نهرودی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم ملی بوکس اظهار داشت: یک اردوی مشترک با تیم عراق داشتیم. قرار بود اردویی با تیم هند داشته باشیم که متاسفانه نشد. در حال رایزنی با ارمنستان و ترکیه برای برگزاری اردو هستیم و حداقل تا بازی‌های آسیایی نیازمند برگزاری دو یا سه اردوی مشترک هستیم.

وی تصریح کرد: به جز ارمنستان و ترکیه که قرار است به ما برای برگزاری اردو خبر بدهند، اعلام کردم که با اردن نیز مکاتبه صورت گیرد. اردن خیلی خوب شده است و در مسابقات جهانی به دو مدال برنز رسیدند. اگر خدا بخواهد این سه کشور را برای برگزاری اردوی مشترک مدنظر داریم.

نهرودی در خصوص عدم تدارکات مناسب از سوی فدراسیون بوکس از زمان قبول هدایت تیم ملی و اینکه در صورت عدم نتیجه‌گیری او باید پاسخگوی نتایج باشد، گفت: به هر حال این  موضوع را پذیرفتم و سعی خود را برای موفقیت انجام می‌دهم. انتظار من هم از فدراسیون، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش قطعاً بیشتر است و تعارف هم نداریم. تنها موضوعی که یک مقدار کلید راه است، بحث انتخابات است و شاید به همین دلیل دست و پای فدراسیون بسته است.

نهرودی در مورد اینکه به نظر می‌رسید انتخابات دیگر معنایی ندارد و انتخاب حسینی به عنوان رئیس جدید این فدراسیون قطعی است، گفت: این را می‌دانم، اما از نظر وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تا زمانی که حسینی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب نشود امکاناتی که باید را در اختیارش قرار نمی‌دهند و علناً این را گفتند. امیدوارم برای بازی‌های آسیایی بتوانیم شرایطی مانند بازی‌های آسیایی هیروشیما داشته باشیم و افتخارات ارزنده‌ای کسب کنیم.

وی در خصوص قول کسب چهار مدال در دیدار با مسئولان کمیته ملی المپیک گفت: در جلسه با مسئولان کمیته ملی المپیک قول دادم که چهار مدال در بازی‌های آسیایی کسب کنیم، اما به شرطی که برنامه‌های ما اجرا شود. اگر برنامه‌های ما اجرا شود و شرایط برگزاری اردوها فراهم و امکانات مناسب را در اختیار داشته باشیم این موضوع دور از دسترس نیست.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص اعزام 6 بوکسور به بازی‌های آسیایی عنوان کرد: نظر مسئولان کمیته ملی المپیک روی اعزام 6 نفر است، اما به دوستان گفتم برای اینکه شانس بیشتر داشته باشیم باید نفرات بیشتر اعزام کنیم. دوستان اعتقاد دارند وقتی ما قرار است 4 مدال بگیریم این نفرات کافی است که کم لطفی‌ است. به هر حال در مسابقات انفرادی صرف نظر از شایستگی شانس نیز خیلی مهم است.تیم بوکس 13 نفره است، اما در المپیک و بازی‌های آسیایی در 7 وزن برگزار می‌شود و قاعدتاً در این زمینه اعزام نباید خساست وجود داشته باشد.

نهرودی در مورد غیبت میثم قشلاقی در اردوی تیم ملی گفت: قشلاقی قرار است در بازی‌های نیمه حرفه‌ای در تایلند مسابقه بدهد و فدراسیون نیز با این موضوع موافقت کرد. من موافق این موضوع نبودم و باید برای بازی‌های آسیایی شرایط او را ببینیم.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.