www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۳۶ 1401/08/02

نقشه رئیس UFC برای مبارزه چیمایف در مقابل کاوینگتون!

دانا وایت: کولبی کاوینگتون در مقابل حمزه چیمائف می تواند در رویداد اصلی بازی لئون ادواردز در مقابل کامارو عثمان 3 باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دانا وایت در مصاحبه ای با The MacLife گفت: که این مبارزه یک تطابق در ذهن دارد: چیمائف و کولبی کاوینگتون در همان کارت مسابقه سه گانه پیش بینی شده بین لئون ادواردز و کامارو عثمان، که برای ماه مارس در لندن در حال آماده سازی است.

چیمایف در آخرین مبارزه خود در UFC 279 در ولترویت،  7.5 پوند از دست داد. از دست دادن این وزن منجر به تعویض حریف شد. او از نیت دیاز به کوین هالند رفت و سپس در راند نخست وی را با سابمیشن شکست داد.

این اولین باری نیست که وایت می‌خواهد کاوینگتون را مقابل حمزه چیمائف قرار دهد. قبل از مبارزه چیمائف با گیلبرت برنز در UFC 273، وایت به دنبال این بود که در صورت پیروزی “برز”،  مبارزه چیمائف و کاوینگتون را با هم ست کند. چیمائف در این مبارزه پیروز شد، اما مسابقه هرگز محقق نشد.

کاوینگتون از زمان پیروزی بر هم تیمی سابق خورخه ماسویدال در UFC 272 در ماه مارس، در مسابقه شرکت نکرده است. همه چیز بعد از دعوا بد شد، زمانی که ماسویدال ظاهراً چند هفته بعد به کاوینگتون در خارج از رستوران ساحل میامی حمله کرد. ماسویدال به اتهام  شرارت مجرمانه دستگیر شد.

اکنون به نظر می رسد که دانا وایت رئیس یو اف سی درنظر داد که فعلا حمزه را در ولترویت نگه دارد و فایت بعدی را با کولبی کاوینگتون ست کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.