www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۲۷ 1402/05/08

نصیری خبر داد؛ موافقت وزارت ورزش با فعالیت انجمن مستقل موی‌تای

نماینده انحصاری و تام الاختیار موی تای ایفما در ایران گفت: وزارت ورزش موافقت خود را به صورت کتبی با تشکیل انجمن مستقل موی‌تای اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جواد نصیری با بیان اینکه موی‌تای ایفما در ایران همواره با کسب مدال‌ها و عناوین ارزنده در جهت برافراشتن پرچم مقدس کشورمان در میادین مختلف قاره‌ای و جهانی تلاش و به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ورزش کشور با عزمی راسخ همچنان در عرصه کسب افتخار و توسعه پایدار، حرکت می‌کند، اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه موی‌تای،  نداشتن یک تشکیلات مستقل برای این ورزش مطابق با اساسنامه و مکاتبات مکرر ایفما با کمیته ملی المپیک و همچنین وزارت ورزش و جوانان است.

وی تأکید کرد: به منظور پیگیری مطالبات به حق جامعه موی‌تای و برای تعیین تکلیف فعالیت‌های آینده این رشته، طی مکاتبه‌ای رسمی با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 10 اردیبهشت ماه سال جاری، درخواست ایجاد انجمن مستقل موی‌تای در تعامل با آن وزارتخانه را مطرح کردیم‌ که دکتر سجادی با نظر مساعد و موافق، رسیدگی و حمایت خود را از این درخواست به صورت کتبی به معاونت‌های قهرمانی و حقوقی اعلام کرد.

نایب رئیس موی‌تای آسیا ادامه داد: پیرو نظر مساعد وزیر ورزش، اساسنامه نمایندگی موی‌تای ایفما به مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت ورزش قهرمانی ارسال و در ادامه، در روز 4 تیرماه 1402 شورای صدور مجوز فعالیت در قالب فدراسیون- انجمن مستقل، متشکل از سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، برنا فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع، سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مریم کاظمی معاون توسعه امور ورزش بانوان، میرهادی سیدقره رومیانی معاون حقوقی مجلس و امور استان‌ها، حسین شهرابی مدیرکل دفتر مرکزی حراست و علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی، موافقت خود را به صورت کتبی با تشکیل انجمن مستقل موی‌تای اعلام و موضوع هفته گذشته با پیگیری کاوه احمدی مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان نیز به اخذ دستور وزیر رسید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تفاهم لازم با وزارت ورزش و جوانان حاصل شده است، گفت: هدف ما همواره توسعه و گسترش موی‌تای و کمک به شاخص مدال آوری ورزش کشور بوده و در تمام میادین سعی کرده‌ایم با تمام وجود برای اهتزاز پرچم ایران تلاش کنیم. در این مدت نیز همواره ثابت کردیم که تابع قوانین کشور و پایبند به اصول و ارزش‌های اسلامی بوده‌ایم‌. طی این مدت در جلسات مختلف با معاونت‌های آن وزارتخانه به تشریح اهداف و دستاوردهای بدست آمده پرداختیم و فکر می‌کنم سوءتفاهمات برطرف شده باشد.

نصیری خاطرنشان کرد: در حال حاضر مطابق با تفاهم شفاهی انجام شده منتظر صدور ابلاغ حکم مسئولیت خود از جانب وزارتخانه هستم.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید