www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۱ 1394/03/17

نخستین پیروزی سجاد محمدپور در لیگ ستارگان بوکس جهان

بوکسور وزن 52 کیلوگرم کشورمان نخستین مبارزه خود در لیگ ستارگان جهان را با برتری مقابل دارنده مدال نقره جهان از الجزایر به پایان رساند.  به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سجاد محمدپور که به عنوان نماینده بوکس کشورمان در مسابقات جهانی APB (لیگ ستارگان بوکس) شرکت کرده است، دیشب در نخستین دیدار خود به مصاف […]

بوکسور وزن 52 کیلوگرم کشورمان نخستین مبارزه خود در لیگ ستارگان جهان را با برتری مقابل دارنده مدال نقره جهان از الجزایر به پایان رساند. 

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، سجاد محمدپور که به عنوان نماینده بوکس کشورمان در مسابقات جهانی APB (لیگ ستارگان بوکس) شرکت کرده است، دیشب در نخستین دیدار خود به مصاف فلیسی دارنده مدال نقره جهان از الجزایر رفت.

محمدپور که با هدایت اکبر احدی در این مسابقات شرکت می کند با ارائه مبارزه ای تحسین برانگیز توانست حریف نامدار خود را با شکست بدرقه کند. این مسابقات با حضور 8 بوکسور برتر وزن 52 کیلوگرم جهان در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

در این مسابقات 8 بوکسور برتر وزن 52 دنیا در شهر صوفیه بلغارستان برای کسب کمربند قهرمانی به مصاف یکدیگر می روند.

همچنین امین قاسمی پور دیگر نماینده ایران در مسابقات جهانی APB است.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.