www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 21:17 1399/07/20

نبرد تانک میودر و زلزله مکزیکی در تگزاس

دیویس و سانتا کروز بر سر عناوین قهرمانی WBA رو در روی یکدیگر می ایستند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، کمتر از یک ماه به برگزاری یک مبارزه پرهیجان بوکس باقی مانده. جایی که جرونتا دِیویس (۲۳-۰) بوکسر ۲۵ ساله و چپ گارد امریکایی که شاگرد فلوید میودر افسانه ایست، ملقب به ‘تانک’ است و قهرمانی دسته سبک وزن WBA را یدک می کشد به مصاف لئو سانتا کروز (۳۷-۱-۱) بوکسر ۳۲ ساله مکزیکی قهرمان چهار کلاس وزنی مختلف و دارنده کمربند قهرمانی فوق پر وزن WBA خواهد رفت. فاتح این نبرد صاحب کمربند های دو دسته خواهد شد و لازم به یادآوریست که برای نخستین بار از زمان شیوع کووید-۱۹ تماشاگران در محل برگزاری این مسابقات حضور خواهند داشت البته با نیمی از ظرفیت سالن.

سانتا کروز درباره رویارویی با دیویس گفت: “این یک مبارزه سخت است. این سخت ترین مبارزه دورانم می باشد. ما با یک فایتر سرسخت که مهارت های فوق العاده ای دارد رو در رو خواهیم شد. می دانم که او با هر چه که دارد و با بهترین فرم به مصافم خواهد آمد.می خواهم به هواداران یک مبارزه عالی نشان دهم. این یک فرصت خوب برای من به جهت تبدیل به یک فوق ستاره است که البته این فرصت برای تانک هم هست. پس می رویم تا هر چه که می توانیم برای هوادارهایمان به نمایش بگذاریم. دیویس مبارز قدرتمندیست مخصوصاً در پنج راند اول مبارزه. او همیشه خطرناک است. اما سعی خواهم کرد که او را از نفس بیاندازم و به او فشار بیاورم و در نهایت شکستش بدهم.”

این رویداد در ورزشگاه آلومودوم در سن آنتونیو ایالت تگزاس برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.