www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15487 ۱۳:۰۴ ۱۳۹۸/۰۴/۰۹

ناکامی هاشمی در K-1

سید صادق هاشمی با شکست در یک چهارم نهایی تورنمنت از دور رقابت ها حذف شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تورنمنت هشت نفره قهرمانی دسته فوق خروس وزن مسابقات K-1 WORLD GP 2019 امروز به میزبانی استادیوم ‘ریوگوکو کوکوگیکان’ شهر توکیو ژاپن برگزار شد.
حضور صادق هاشمی فایتر ایرانی در این مسابقات هیجان این رویداد را دو چندان کرده بود. هاشمی که در تورنمنت هشت نفره قهرمانی فوق خروس وزن K-1 حاضر بود ، این فرصت را داشت تا با فتح این تورنمنت به دومین فایتر ایرانی پس از سینا کریمیان تبدیل شود که قهرمانی در یک تورنمنت K-1 را به دست آورده است. اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد چرا که هاشمی در همان مبارزه اول (یک چهارم نهایی) با ناک اوت فنی برابر کومورا شوهی از ژاپن شکست را پذیرا شد و از دور رقابت ها کنار رفت. در نهایت یوشیکی تاکی دیگر فایتر ژاپنی و قهرمان دوره قبل موفق شد بار دیگر فاتح این مسابقات شود.
در یک مبارزه حساس دیگر از این مسابقات که نبرد بر سر عنوان قهرمانی سبک وزن K-1 بود ، کئو ویراساکرِک تایلندی مدافع عنوان قهرمانی با امتیاز مغلوب روکیا آنپو ژاپنی شد و کمربند قهرمانی خود را از دست داد.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.