www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۵۴ 1402/06/18

ناداوری واضح، سد راه رسیدن دو بوکسور ایران به فینال تورنمنت بین‌المللی گروزنی

ناداوری عجیب، باعث شد تا حق شاهین موسوی و‌ طوفان شریفی در تورنمنت بین‌المللی گروزنی پایمال شود و این دو مشت زن ایرانی تسلیم مدال برنز شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، تیم ملی بوکس ایران با ترکیب اشکان رضایی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، سالار رادمرد، سیدعلی سیدصدری و طوفان شریفی، در رقابت‌های بین‌المللی بوکس گروزنی شرکت و باوجود شایستگی کسب مدال طلا، به خاطر ناداوری به دو نشان برنز بسنده کرد.

در مبارزات مرحله نیمه‌نهایی، سیدشاهین موسوی، در وزن ۸۰ کیلوگرم به مصاف “منصور ترمولائف” روس رفت و در حالی که در هر سه راند از حریف برتر بود با رای عجیب داوران بازنده اعلام شد و بعد از بازماندن اجباری از مرحله فینال ، به مدال برنز بسنده کرد.

موسوی، برای رسیدن به نیمه نهایی ابتدا ، در دور نخست استراحت داشت و سپس برابر “آکیم‌بایف” از قزاقستان به برتری رسید.

 طوفان شریفی دیگر نماینده ایران در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم به روی رینگ رفت و مقابل “پرویز کریموف” از تاجیکستان ، در حالی که در هر سه راند با ضربات سنگین خود، حریف را سردرگم‌ کرده بود، با رای ناباورانه داوران بازنده اعلام‌ شد!

شریفی برای رسیدن به نیمه‌نهایی، در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل “دوکیوف” از روسیه برنده شد.

قضاوت‌های این تورنمنت به حدی ضعیف بود که اعتراض بسیاری از مربیان و سرپرستان تیم‌ها را به همراه داشت.

با این اوصاف تیم اعزامی کشورمان با ۲ مدال برنز شاهین موسوی و طوفان شریفی به کار خود در مسابقات فوق پایان داد.

لازم به ذکر است، رقابت‌های بین‌المللی بوکس گروزنی با حضور ۱۴۰ بوکسور از کشورهای صاحب سبکی همچون روسیه، ازبکستان، قزاقستان، بلاروس، ارمنستان، ترکیه، قرقیزستان و … برگزار شد و حسین‌ نهرودی و فروتن گل‌آرا، مسئولیت هدایت تیم ملی ایران  را بر عهده داشتند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید