www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۵ 1394/05/26

مینو مداح در گفتگو با رزم نیوز؛ میدان روسیه المپیکی کوچک بود/ عملکرد بانوان قابل دفاع است

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان با تمجید از عملکرد دختران تکواندوکار در رقابتهای روسیه گفت: بانوان ایران اولین حضورشان در چنین میدان بزرگی را تجربه می‌کردند و هر سه نفر نمایشی قابل تحسینی داشتند. مینو مداح در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد عملکرد تیم ملی تکواندو بانوان ایران در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه، […]

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان با تمجید از عملکرد دختران تکواندوکار در رقابتهای روسیه گفت: بانوان ایران اولین حضورشان در چنین میدان بزرگی را تجربه می‌کردند و هر سه نفر نمایشی قابل تحسینی داشتند.

مینو مداح در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد عملکرد تیم ملی تکواندو بانوان ایران در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه، ضمن بیان مطلب فوق افزود: این دوره از مسابقات سطح فنی بالای داشت، به دلیل حساسیت رویدادهای سال ۲۰۱۵ تمامی مدعیان کسب سهمیه المپیک با بهترین شرایط فنی و آمادگی به این دوره از مسابقات آمده بودند و شاهد رقابتهای سطح بالایی بودیم که به جرات باید از میدان روسیه به عنوان المپیکی کوچک نام برده شود.

وی در خصوص عملکرد تیم سه نفره بانوان در این دوره از رقابتها تاکید کرد: مسابقات خوبی از این سه تکواندوکار شاهد بودیم. بانوان ما اولین حضور خود در این دوره از مسابقات را تجربه می‌کردند و با جو مسابقات آشنا نبودند با این وجود نمایش امیدوار کننده از تکواندو داشتند.

سرمربی تیم ملی بانوان ایران در خصوص عملکرد کیمیا علیزاده هم خاطرنشان کرد: علیزاده در این دوره از مسابقات کار دشواری پیش رو داشت با قرعه سختی مواجه شده بود ولی به خوبی توانست رقبای خود را همه از عنوان‌داران جهانی بودند، را یکی بعد از دیگری شکست دهد و امیدواری‌ها را نسبت به کسب موفقیت‌های بیشتر در آینده و حتی کسب مدال المپیک به میزان قابل توجهی بالا ببرد.

مداح در مورد احتمال کسب سهمیه المپیک از رقابتهای جایزه بزرگ توسط بانوان تصریح کرد: متاسفانه امتیازات زیادی را از دست دادیم و در این بخش شانس اندکی داریم زیرا فاصله امتیازی نفرات ما نسبت به تکواندوکاران برتر وزن خود زیاد است و جبران آن در سه رویداد پیش رو سخت است. ما به دلیل شرایط رنکینگ اعزام‌های اندکی داشتیم و باید برای مسابقات آتی با جدیت بیشتری کار کنیم.

وی به قضاوت داوران در این دوره از مسابقات یادآور شد: داوری خوب و اشتباه کمتری نسبت به بازی‌های قبل از سوی داوران شاهد بودیم. هر چند در مبارزه دوم خدابنده اگر ضربه سه امتیازی اشتباه حریف گرفته نمی‌شد، این تکواندوکار کشورمان هم می‌توانست به دور بعد راه پیدا کند.

سرمربی تیم ملی بانوان ایران در پایان گفت: حضور در رقابتهای جایزه بزرگ به بالا رفتن روحیه مبارزه و کسب آمادگی فنی و بدنی نفرات ما بسیار کمک خواهد کرد تا در مسابقات آتی حضوری موثر و بهتری داشته باشیم.

تیم سه نفره بانوان ایران در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه موفق به کسب یک مدال طلا توسط کیمیا علیزاده شد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید