www.khabarrazmavar.ir

از سوی فدراسیون جهانی کاراته؛

شناسه خبر : ۱۴:۱۴ 1395/08/16

میزبانی دور آینده رقابت‌های جهانی به لهستان رسید

فدراسیون جهانی کاراته با اعلام شرایط حضور کاراته‌کاها در دور آینده رقابتهای قهرمانی جهانی، میزبان را نیز معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در فاصله کمتر از ۱۰ روز از پایان رقابتهای کاراته قهرمانی جهان در شهر لینز اتریش، فدراسیون جهانی شهر «ورسلاو» لهستان را به عنوان میزبان بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان معرفی کرد.

همچنین با تصمیم جدید WKF، قهرمانان طلایی ۵ وزن مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ یوکوهامای ژاپن،  دارندگان طلای مسابقات قهرمانی جهان لینز اتریش ۲۰۱۶ و نمایندگان کشور میزبان در هر وزن را مجاز به حضور در این دوره رقابتها اعلام کرد.

فدراسیون جهانی کاراته مصوبات فوق در خصوص کسب سهمیه المپیک و رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ را تا پایان نوامبر ۲۰۱۶ به فدراسیون های عضو اعلام خواهد کرد. فدراسیون‌های ملی هم تا دسامبر ۲۰۱۶ فرصت دارند تا نظرات خود را در خصوص این پیشنهادات ارائه نمایند.

ژانویه ۲۰۱۷ فدراسیون جهانی تغییرات لازم را در این شیوه اعمال کرده و مجدداً به فدراسیونهای عضو اعلام می کند و در فوریه ۲۰۱۷ (بهمن ۹۵) فدراسیونها تایید یا عدم تایید خود را باید به اطلاع فدراسیون جهانی برسانند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.