www.khabarrazmavar.ir

تکواندو انتخابی گرنداسلم؛

شناسه خبر : 08:18 1398/08/12

میرحسینی هم حذف شد/ پایان کار بانوان ایران بدون مدال

با شکست آخرین نماینده تیم تکواندو بانوان ایران در رقابتهای انتخابی گرنداسلم، پرونده این تیم با سه پیروزی و ۵ شکست بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله دوم رقابتهای انتخابی گرنداسلم جمعه دهم آبان ماه به میزبانی چین در شهر «ووشی» آغاز شد که تیم بانوان ایران با ۵ نماینده توفیقی در کسب مدال نداشت و با شکست همه نفرات خود به تهران بازخواهد گشت.

امروز یکشنبه در آخرین روز این مسابقات، ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷+ کیلوگرم در همان مبارزه نخست ۲ بر یک نتیجه را به «کریستینا آدبایو» از روسیه واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. پیش از این هم کوثر اساسه، مهلا مومن‌زاده، کیمیا همتی و یلدا ولی‌نژاد  برابر رقبای خود باخته و حذف شده بودند.

در این مسابقات نتایج هر راند جداگانه محاسبه و هر تکواندوکار که دو راند را به سود خود خاتمه می داد پیروز میدان معرفی می شد. در بین نفرات اعزامی تیم ملی بانوان تنها کوثر اساسه عملکرد خوبی داشت و دو رقیب چینی را شکست داد و برابر نماینده ازبکستان هم پیروز شد که به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مسابقات بازماند.

تینا مدانلو، بتینا صنعتی، محمد کاظمی و میلاد وطنی چهار تکواندوکار دیگر کشورمان در این مسابقات بودند که با هزینه شخصی در رقابتها شرکت کرده و توفیقی در کسب مدال نداشتند.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.