www.khabarrazmavar.ir

مسابقات لیگ جهانی کاراته وان-چین

شناسه خبر : ۱۰:۴۱ 1397/09/18

مهدی زاده برنز لیگ جهانی چین را بر گردن آویخت

امیر مهدی زاده در اولین حضورش در وزن ۶۷ -کیلوگرم به مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان سری آ چین دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در آخرین روز از لیگ جهانی کاراته وان سری آ چین ، امیر مهدی زاده که نخستین حضور خود در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم را تجربه می کرد در جدول شانس مجدد ابتدا استفان جوسیچ از صربستان را پس از تساوی صفر بر صفر با رای داوران در هانتی برد. سپس سانگوت مونتن از تایلند را ۲ بر صفر شکست داد. در سومین مبارزه مقابل محمد شهریاری دیگر کاراته کا کشورمان قرار گرفت و پس از تساوی ۳ بر ۳ در مسابقه برنده تاتامی شد. مهدی زاده در بازی چهارم خود علیرضا شیرصفت را ۸ بر ۴ برد و به مدال برنز رسید. او درمبارزات روز جمعه خود، دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۵ فرانچسکو دی اونو فریو از ایتالیا گذشت. او در دوم نیز یک بر صفر مقابل بوران براک از کرواسی پیروز شد.

مهدی زاده در سومین مبارزه پس از تساوی صفر بر صفر در مقابل وینیسیوس فیگوئرا از برزیل با رای داوران بازنده تاتامی شد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، محمد شایگان در جدول شانس مجدد ابتدا ماتیاس گومز از اسپانیا را پس از تساوی ۷ بر ۷ شکست داد. در دومین مبارزه مقابل دانیل رودریونوف از استونی در حالی که ۵ بر ۴ از حریفش پیش بود، هانسوکو شد تا بازنده تاتامی باشد.

در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، آرش علینژاد ۳ بر یک نتیجه را رودریگز ابانز از اسپانیا واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت و در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم، مهدی عاشوری در جدول شانس مجدد ۴ بر صفر نتیجه را به لوکا کاستا از بلژیک واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. در همین وزن کوشا تیموری نیز ۲ بر صفر مقابل لوکا کاستای بلژیکی شکست خورد و حذف شد.

در وزن ۵۰- کیلوگرم بانوان سحر شیروانی در اولین مبارزه جدول شانس مجدد ۳ بر صفر مقابل باباروا از ازبکستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت و در وزن ۶۸+ کیلوگرم شبنم واحدی در مبارزه مقابل ایزابلا رودرویگرز از برزیل ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

در این مسابقات ۱۱۷۶ کاراته از۸۰ کشور حضور دارند.

آخرین اخبار