www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۰۶ 1395/02/20

مصدومیت ستاره تیم ملی کاراته ایران را راهی بیمارستان کرد

 رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در بخش کومیته بزرگسالان، طی 4 روز و در روزهای 21 تا 24 اردیبهشت ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود. به همین دلیل تمام مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی این روزها به شدت برای حضور در مسابقات انتخابی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. حمیده عباسعلی نماینده […]

 رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در بخش کومیته بزرگسالان، طی 4 روز و در روزهای 21 تا 24 اردیبهشت ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود. به همین دلیل تمام مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی این روزها به شدت برای حضور در مسابقات انتخابی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. حمیده عباسعلی نماینده وزن 68 کیلوگرم تیم ملی کاراته کشورمان در بازی‌های آسیایی اینچئون نیز برای حضور در این رقابت‌ها تمرینات خود را در این مدت پیگیری می‌کرد که روز گذشته(یک‌شنبه) در حین تمرین از ناحیه ساق پا با مصدومیت شدیدی روبرو شد.

 به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز عباسعلی روز گذشته در حال پریدن از روی مانع‌هایی که در سالن بدنسازی وجود دارد بوده که در لحظه فرود، ساق پای وی با مانع به شدت برخورد می‌کند و همین حادثه باعث جراحت شدید ساق پای وی شده است.

پس از مصدومیتی که برای بانوی کاراته ایران رخ داد، پزشکان برای جلو گیری از خونریزی پای عباسعلی ناچار شدن ساق پای وی را بخیه بزنند.

به نقل از خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.