www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۱ 1399/03/25

مسابقات‌ موی تای قهرمانی جهان مجازی برگزار می شود

رئیس انجمن موی تای ایران و عضو شورای ریاست فدراسیون جهانی گفت: رقابت های موی تای قهرمانی جهان به صورت مجازی مهرماه سال جاری بطور مشترک در سرتاسر جهان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جواد نصیری در خصوص برگزاری مسابقات جهانی موی تای به صورت مجازی، اظهار داشت: فدراسیون جهانی موی تای (ایفما ) اعلام کرده مسابقات جهانی به صورت مجازی، اکتبر سال 2020 (مهرماه سال جاری) برگزار می شود. این رقابت ها، در تمامی رده های سنی و در دو بخش آقایان و بانوان بصورت ویدیویی و در بخش اجرای حرکات انفرادی نمایشی و تمرینی برگزار خواهد شد.

وی افزود: شرکت در این مسابقات برای تمامی ورزشکاران آزاد و بلامانع است، به شرطی که مورد تایید رسمی فدراسیون کشور متبوع خود باشند و در پایان این مسابقات، به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی از سوی فدراسیون جهانی اعطا خواهد شد.

عضو شورای ریاست فدراسیون جهانی موی تای که با روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، مصاحبه داشت، خاطرنشان کرد: بر این اساس، انجمن موی‌تای ایران نیز در نظر دارد در این مسابقات شرکت کرده و نفرات منتخب انجمن را به فدراسیون جهانی معرفی کند ضمن اینکه فدراسیون جهانی نیز از حضور تیم ایران به عنوان یکی از قدرت های مطرح موی تای دنیا که قهرمانی آسیا را یدک می کشد استقبال کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.