www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۱ 1398/11/12

مراسم معارفه رئیس فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد

نشست تکریم و معارفه سرپرست و رئیس فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با حضور سیدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی از شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی تکریم و یوسف بهتری به عنوان رئیس فدراسیون معارفه شد. سیدمحمد شروین اسبقیان که به نمایندگی از وزیر ورزش و جوانان در این جلسه حاضر شده بود، گفت: فدراسیون ورزش های رزمی 124 هزار ورزشکار سازمان دهی شده دارد که نشان از اهمیت آن است.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها ادامه داد: باید از زحمات چند ماهه آقای عظیمی در دوره سرپرستی تشکر کنیم. خب همه می دانیم که وزیر ورزش و جوانان چقدر روی ثبات مدیریت تاکید دارند و علاقه مند هستند تکلیف تمام فدراسیون ها خیلی سریع مشخص شود که انتخابات این قدراسیون هم خدا را شکر با آرامش و سلامت کامل و به موقع انجام شد.

یوسف بهتری هم ضمن تشکر از زحمات عظیمی در دوره سرپرستی گفت: ورزش های رزمی شهدای زیادی را تقدیم مملکت کردند و ما در این فدراسیون ادامه دهنده راه آن شهیدان بزرگ هستیم. امیدواریم با یک همدلی و اتحاد بین تمام عزیزان خدمتگزار خوبی برای رزمی کاران باشیم.

آخرین اخبار

فعالیت کمیته هوگام متوقف شد
فعالیت کمیته هوگام متوقف شد
بر اساس بخشنامه دفتر مشترک امور فدراسیون ها وزارت ورزش و جوانان، کمیته تازه تاسیس هوگام صلاحیت برگزاری مسابقات را نداشته و لذا از ادامه فعالیت کمیته هوگام جلوگیری شد.