www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:41 1398/11/12

مراسم معارفه رئیس فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد

نشست تکریم و معارفه سرپرست و رئیس فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با حضور سیدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی از شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی تکریم و یوسف بهتری به عنوان رئیس فدراسیون معارفه شد. سیدمحمد شروین اسبقیان که به نمایندگی از وزیر ورزش و جوانان در این جلسه حاضر شده بود، گفت: فدراسیون ورزش های رزمی 124 هزار ورزشکار سازمان دهی شده دارد که نشان از اهمیت آن است.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها ادامه داد: باید از زحمات چند ماهه آقای عظیمی در دوره سرپرستی تشکر کنیم. خب همه می دانیم که وزیر ورزش و جوانان چقدر روی ثبات مدیریت تاکید دارند و علاقه مند هستند تکلیف تمام فدراسیون ها خیلی سریع مشخص شود که انتخابات این قدراسیون هم خدا را شکر با آرامش و سلامت کامل و به موقع انجام شد.

یوسف بهتری هم ضمن تشکر از زحمات عظیمی در دوره سرپرستی گفت: ورزش های رزمی شهدای زیادی را تقدیم مملکت کردند و ما در این فدراسیون ادامه دهنده راه آن شهیدان بزرگ هستیم. امیدواریم با یک همدلی و اتحاد بین تمام عزیزان خدمتگزار خوبی برای رزمی کاران باشیم.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.