www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۳ 1399/04/17

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو امروزبا حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، «بهمن رضایی» رئیس فدراسیون اسکیت، «مهدی مستجاب الدعوه» مسئول امور مجامع وزارت، «علی صدیقی» سرپرست دبیری فدراسیون، «مجید ملکی» مدیر تیم‌های ملی، «حسین اوجاقی»، «امیر اوجاقی»، «رضا نصیرنژاد» رئیس انجمن کوراش و جمعی از مدیران و کارکنان فدراسیون از دیگر حاضرین در این جلسه بودند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در ابتدای صحبت‌های خود ضمن تبریک به «امیر صدیقی»، اظهار داشت: اعتقاد دارم مجموعه ووشو یکی از بهترین فدراسیون‌های ایران است که با همدلی و همکاری به اینجا رسیده و ان‌شالا این همکاری و اتحاد ادامه پیدا خواهد کرد.

وی افزود: این روح تازه می‌تواند به راهبری کار فدراسیون ووشو کمک کند. من در ۳۰ سالگی رئیس فدراسیون شدم و صدیقی اکنون در سن بالاتری آمده و نگاه وزارت ورزش و جوانان نیز استفاده از جوانان است. مدیران جوانی مثل آقایان صدیقی و عزیزی در فدراسیون‌ها انتخاب شدند که این نخبگان جوان باید از تجارب افراد بزرگ‌تر استفاده کنند.

علی‌نژاد ادامه داد: وضعیت کرونا سبب شده به خصوص ورزش‌های رزمی آسیب زیادی ببینند. باید از این مساله به‌عنوان فرصت بهره برد و برای آموزش استفاده شود، چراکه ما مربیان کاربلدی برای آموزش داریم. همچنین، بحث کوراش هم برای فدراسیون مهم است و باید ساماندهی بیشتری شود.

این مقام مسئول گفت: باید از همین حالا برای المپیک جوانان، مسابقات جهانی، ورلد گیمز و همه رویدادها برنامه وجود داشته باشد. بازی‌های آسیایی برای فدراسیون بسیار مهم است و وزارت ورزش حساب ویژه‌ای روی مدال آوری ووشو و کوراش دارد.

معاون وزارت ورزش تاکید کرد: برای لیگ هم باید با نظر باشگاه‌ها تصمیم گیری شود. لیگ یکی از نقاط قوت این فدراسیون بوده و باید یادمان باشد در ورزش قهرمانی، ووشو و کوراش از بهترین‌های ایران هستند و نباید این فضای کرونا، رخوتی ایجاد کند و می‌بایست با برنامه‌ریزی و رعایت پرتکول های بهداشتی کارهای فدراسیون پیش برود.

وی افزود: ووشو کار زیادی می‌خواهد و توقع دارم وقت زیادی برای فدراسیون گذاشته شود. از ۲۹ بهمن که استعفا دادم، موضوعات داخلی این رشته برایم تمام شد و ووشو هم مثل دیگر فدراسیون‌ها برایم است. رئیس جدید اختیار تام دارد و ان‌شالا با تیمی که همسو باشند، اقدامات را پیش ببرد و عناصری کلیدی که باعث رشد فدراسیون شدند را مورد توجه داشته باشد.

علی‌نژاد عنوان کرد: از آقای خسروی برای دوره سرپرستی تشکر می‌کنم. ایشان سال‌ها نایب رئیس فدراسیون، رئیس کمیته فنی بوده و از بزرگان ووشو هستند و انصافاً در این چند ماه در دوره سرپرستی تلاش زیادی انجام دادند.

وی در ادامه از «علی صدیقی» سرپرست دبیری فدراسیون نیز به‌دلیل اداره امور مجامع فدراسیون تشکر کرد.

سپس «علیرضا خسروی» با تبریک به صدیقی، گفت: خدا را شاکرم که دکتر علی‌نژاد به من برای سرپرستی فدراسیون اعتماد کرد و آرزو می‌کنم روند روبه رشد فدراسیون ووشو ادامه داشته باشد و سکوهای قهرمانی آن پابرجا باشد. امیدوارم بتوانم در وزارت ورزش، کمک خوبی برای ووشو باشم.

صدیقی: می دانم چه مسئولیت سختی دارم

در ادامه امیر صدیقی با تشکر از تلاش‌های علی‌نژاد در ووشو و ورزش کشور، گفت: سال‌ها شاهد تلاش‌های ایشان بودم. حضور وی در وزارت ورزش موجب شد تا روح جدیدی در ورزش کشور دمیده شود و حتی خیلی‌ها در این مدت کوتاه، حس کردند که چرا تا این حد جامعه ووشو به توانایی‌های دکترعلی‌نژاد تاکید داشتند.

وی افزود: آقای خسروی زحمات ارزشمندی در ووشو متحمل شده‌اند و باید از وی قدردانی کنم. اینجا خانه خودشان است و همیشه از کمک‌های وی استفاده می‌کنیم.

رئیس جدید فدراسیون ووشو ادامه داد: واقف هستم که چه مسئولیت سختی دارم و قدردان اعتماد اعضای مجمع هستم. مطمئن باشید تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین شرایط را داشته باشیم. به طور یقین از رهنمودهای دکتر علی‌نژاد استفاده خواهیم کرد. از رئیس فدراسیون اسکیت هم تشکر می‌کنم که امروز در مراسم معارفه حضور یافت.

صدیقی تصریح کرد: ان‌شاالله با کمک خانواده ووشو و با همدلی که وجود دارد، مسیر را با قدرت پیش ببریم. امیدواریم با کمک دوستان برای توسعه همه جانبه ووشو گام برداریم.

وی در پایان گفت: از وزیر ورزش تشکر می‌کنم که نگاه ویژه‌ای به جوانان دارند و با تغییراتی که ایجاد کرد، جوانان وارد عرصه مدیریتی ورزش کشور شدند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید