www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۸ 1394/05/04

مدال برنز نصر آزادانی در مسابقات تکواندوی کره‌جنوبی/ احمدی و رفیعی حذف شدند

علیرضا نصر آزادانی به مدال برنز تورنمت آزاد کره جنوبی رسید و سروش احمدی و محمد رفیعی دیگر نمایندگان ایران با شکست مقابل رقبای خود از گردونه رقابتها خارج شدند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در پنجمین روز از تورنمنت آزاد کره‌جنوبی رقابتهای تکواندوکاران وزنهای 74- و 63- کیلوگرم مردان برگزار شد. در وزن […]

علیرضا نصر آزادانی به مدال برنز تورنمت آزاد کره جنوبی رسید و سروش احمدی و محمد رفیعی دیگر نمایندگان ایران با شکست مقابل رقبای خود از گردونه رقابتها خارج شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در پنجمین روز از تورنمنت آزاد کره‌جنوبی رقابتهای تکواندوکاران وزنهای 74- و 63- کیلوگرم مردان برگزار شد.

در وزن 74- کیلوگرم علیرضا نصرآزادانی با 4 پیروزی و یک شکست مدال برنز این وزن را به گردن آویخت.

کاپیتان تیم ملی تکواندوی ایران که در نخستین گام در راند طلایی نماینده کره جنوبی را برده بود، در ادامه نیز با نتایج 12 بر 8، 13 بر 12 و 10 بر 8 از سد دیگر تکواندوکاران کشور میزبان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

او برای راهیابی به فینال این مسابقات باز هم یکی دیگر از تکواندوکاران کره جنوبی را پیش رو داشت که پس از تساوی در پایان راند سوم، در راند طلایی نتیجه را واگذار کرد و مدال برنز را بدست آورد.

نصرآزادانی با این مدال 7.2 امتیاز به اندوخته‌های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.

تیم ملی تکواندوی ایران امروز(یکشنبه)، یک نماینده دیگر نیز در این وزن داشت که سید محمد رفیعی پس از دو پیروزی برابر نمایندگان کانادا (9-6) و کره جنوبی (14-8) در راند طلایی به تکواندوکار آذربایجانی باخت و از دور رقابتها کنار رفت.

امروز همچنین سروش احمدی که روز گذشته (شنبه) به جمع هشت نفر پایانی راه یافته بود با شکست برابر حریف از کره جنوبی از گردونه رقابت ها خارج شد.

احمدی در دور مقدماتی پس از اینکه نماینده استرالیا در شیاپ چانگ حاضر نشد در مرحله دوم با نتیجه 24 بر 6 از سد ویلیام رودجرس کانادایی گذشت و در ادامه با شکست 13 بر 4 ایسلام خانف قزاق، راهی مرحله یک چهارم نهایی شده بود.

فردا (دوشنبه) در آخرین روز تورنمنت آزاد کره جنوبی، مبارزات تکواندوکاران وزن 68- کیلوگرم پیگیری خواهد شد که فرزاد ذوالقدری و مهرداد نورمحمدی نمایندگان ایران هستند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید