www.khabarrazmavar.ir

امیدوارم سهمیه المپیک را کسب کنم

شناسه خبر : 09:39 1398/06/25

محجوب: خوشحال کردن مردم ایران لیاقت می‌خواهد

ملی پوش سنگین وزن جودوی ایران، گفت: در حال حاضر، جودوی ایران شرایطی بحرانی دارد و من به عنوان کسی که سال‌ها در این رشته فعالیت کرده بر خود واجب می دانم که به جودوی کشورم کمک کنم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جواد محجوب در خصوص بازگشتش به ایران، بیان کرد: مدت سه ماه و نیم است که در کشور کانادا هستم، قصدم این بود که در (MMA) مبارزه کنم، با حامی مالی قرارداد بستم و هزینه مدت سفرم را هم آنها تامین می کردند، در این مدت، زیر نظر مربیان و ورزشکاران خوبی تمرین کردم، اما با توجه به شرایط بحرانی جودو و تماسی که آرش میراسماعیلی با من گرفت، می خواهم به جودو برگردم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون، شرایط جودوی ایران بحرانی است، آبرو و حیثیت کشورم ایران در میان است، من در کانادا هم می خواستم زیر پرچم ایران در (MMA) مسابقه بدهم، اما اکنون که جودوی کشورم به من نیاز دارد، بر خود واجب می بینم که در این رشته المپیکی که تمام تکنیک هایش در خون من است، فعالیت کنم.

ملی پوش سنگین وزن جودوی ایران با اشاره به اینکه هیچ چیز بالاتر از خوشحالی مردم ایران نیست، تاکید کرد: خوشحال کردن مردم کشورم لیاقت می خواهد، خداوند این فرصت را در اختیار من قرار داده است تا با بازگشتم به جودو، دل عده ای شاد شود و من از این بابت بسیار راضی هستم و امیدوارم بتوانم در فرصت باقی مانده تا المپیک ۲۰۲۰، کسب سهمیه کنم.

وی درباره اینکه چه شد ایران و جودو را ترک کرد، توضیح داد: من با جودو بزرگ شدم و این رشته را با تمام وجود دوست دارم، اما بعد از رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ که مجبور شدم، پایم را جراحی کنم، بسیار از شرایط موجود ناراضی بودم و تصمیم گرفتم که دیگر جودو، کار نکنم، در حال حاضر هم در پی تماسی که با رئیس فدراسیون جودو داشتم، به میراسماعیلی قول دادم که برمی گردم، فعالیت هایم در (MMA) را فعلا متوقف می کنم، می توانم همزمان هر دو را داشته باشم و مشکلی پیش نمی آید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.