www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۸ 1399/07/06

مجوز مسابقات و اردوهای ورزش‌های رزمی صادر شد

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی دیدار کرد و در این نشست راجع به از سرگیری فعالیت های ورزشی نکاتی مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ یوسف بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، طی دیدار با دکتر مسجدی در فدراسیون پزشکی ورزشی، شرایط حاد دوران مبارزه با ویروس کرونا در کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی در ورزش را سرفصل گفتگوهای دوجانبه قرار داد و دکتر مسجدی نکاتی را پیرامون شرایط از سرگیری فعالیت های ورزشی مطرح کرد و قرار شد مسئولان فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی نیز پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دهند.

در این نشست همچنین در خصوص دیگر همکاری ها و تعامل فی ما بین فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و فدراسیون پزشکی ورزشی بحث و تبادل نظر شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.