www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۴ 1399/07/26

مبارز ایرانی اولین گام را محکم برداشت

محمود ستاری در مسابقات کراش ۱۱۸ حریف ژاپنی خود را ناک اوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد KRUSH 118 بعد از ظهر شنبه ۲۶ مهر به وقت ایران برگزار شد و در پنجمین سوپرفایت این مسابقات که نبردی از دسته کروزرویت (۹۰- کیلوگرم) بود محمود ستاری مبارز کشورمان به مصاف سِیا تانیگاوا ژاپنی رفت که جایگزین هموطنش یوکی کودو شده بود که به دلیل آسیب دیدگی لیگامنت زانو نتوانست خود را برای این رویداد مهیا کند.

محمود ستاری در راند دوم این مبارزه و در حالی که بیست ثانیه تا زنگ پایان این راند فرصت باقی بود موفق شد با یک ضربه هوک راست سنگین تانیگاوا را به کف رینگ بیاندازد و پیروز مبارزه شود.

او پس از پیروزی به زبان ژاپنی از جمعیت حاضر در سالن برگزاری مسابقات تشکر کرد و گفت که از این برد که برابر دیدگان تماشاگران فوق العاده ژاپنی به دست آمد بسیار خوشحال است و سپس از مربی، تیم، دوستان و همه کسانی که از او حمایت کردند تشکر کرد. ستاری در ادامه گفت که فکر می کند با این پیروزی ثابت کرد که مبارزان ایرانی قدرتمند هستند و او می خواهد که در ژاپن قهرمان شود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.