www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۹ 1399/11/25

مبارزه سوم دو اسطوره در دوبی!

مایک تایسون و ایواندر هالیفیلد در سومین رویارویی خود، در خاورمیانه رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مایک تایسون اسطوره بوکس جهان و قهرمان اسبق سنگین وزن دنیا اخیراً و در سن ۵۴ سالگی تصمیم به خروج از بازنشستگی گرفت و در یک مبارزه تشریفاتی با روی جونز جونیور به تقابل پرداخت و عملکرد فوق العاده ای در آن نبرد داشت.

ایواندر هالیفیلد دیگر قهرمان اسبق سنگین وزن بوکس دنیا هم تابستان سال ۲۰۲۰ از تصمیمش مبنی بر خروج از بازنشستگی سخن گفت و حتی از ایده مبارزه سوم برابر تایسون استقبال کرد.

حال نشریه انگلیسی “Sun” از مذاکره جدی طرفین بر سر برگزاری یک مبارزه چندین میلیون پوندی به میزبانی خاورمیانه خبر داد و خود هالیفیلد هم از نزدیک بودن توافق نهایی خبر داده است.

از طرف دیگر زَب جودا دوست مایک تایسون که خودش هم قهرمان اسبق دو کلاس وزنی بوکس دنیا بوده در یک مصاحبه با metro.co.uk گفت که مبارزه سوم مایک تایسون و ایواندر هالیفیلد حتماً در سال ۲۰۲۱ برگزار می شود و قرارداد مبارزه هم امضا شده. زَب حتی گفته است که شهر دوبی امارات متحده عربی میزبان این رویداد بزرگ خواهد بود‌.

مایک تایسون و ایواندر هالیفیلد سابقه دو تقابل با هم داشته اند. بار نخست به سال ۱۹۹۶ باز می گردد که هالیفیلد با ناک اوت فنی در راند یازدهم تایسون را از پیش رو برداشت و کمربند قهرمانی WBA را تصاحب کرد. نبرد دوم آنها هم به یک سال بعد در ۲۸ ژوئن ۱۹۹۷ برگزار شد که یکی از جنجالی ترین اتفاقات دنیای بوکس در آن مبارزه رخ داد. جایی که مایک تایسون در حرکتی عجیب در راند سوم تکه ای از گوش هالیفیلد را با دندان کند و با دیسکالیفه مغلوب شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.