www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۲ 1398/09/13

ماموریت در سرزمین اژدها !

مارات گریگوریان برای دومین دفاع از کمربند قهرمانی خود وارد رینگ گلوری شنژن می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد GLORY 73 شنبه ۱۶ آذر ۹۸ (۷ دسامبر ۲۰۱۹) و به میزبانی سالن “شنژن بِی اسپورتز سنتر” شهر شنژن چین برگزار خواهد شد.
در مهمترین مبارزه این رویداد که جدال بر سر عنوان قهرمانی سبک وزن گلوری است، مارات گریگوریان قهرمان این دسته برای دومین دفاع از کمربند خود می بایست به مصاف نفر سوم جدول مدعیان این دسته یعنی اِلویس گَشی از کوزوو برود. مارات پس از پیروزی بر سیتیچای و تصاحب کمربند قهرمانی موفق شد تیجانی بزتاتی از مراکش را شکست دهد و اکنون به دنبال دومین دفاع از کمربند خود است. در سمت مقابل گشی در رینگ گلوری پنج پیروزی از پنج مبارزه داشته و همین باعث شد تا جواز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی را به دست آورد.
در یک سوپرفایت از دسته سبک وزن هم جاش جانسی کانادایی نفر چهارم و استویان کاپریولِنسکی بلغارستانی نفر پنجم جدول مدعیان این دسته به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
یک تورنمنت چهار نفره مدعیان دسته پر وزن هم در بخش اصلی مبارزات گلوری ۷۳ گنجانده شده که از جذابیت های مهم این مسابقات خواهد بود.
اما دیگر اتفاق مهم این مسابقات اولین مبارزه آندری گراسیمچوک در رینگ گلوری است. برای کسانی که با این مبارز بلاروسی آشنایی ندارند باید بگوییم که او تنها مبارزی است که در طی هفت سال گذشته موفق شده ریکو ورهوون قهرمان کنونی دسته سنگین وزن را شکست دهد.
گراسیمچوک در مسابقات کونلون فایت سال ۲۰۱۵ پس از سه راند مبارزه برابر ورهوون توانست غول سنگین وزن هلندی را مغلوب کند و با این پیروزی نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. حال گراسیمچوک مجال حضور در گلوری را به دست آورده و همگان منتظر مبارزات او در برترین لیگ کیک بوکسینگ دنیا هستند.
لیست کامل مبارزات GLORY 73 شنژن بدین شرح می باشد:

مبارزات مقدماتی:
فوق خروس وزن زنان: ژانگ منگ (چین) برابر سلینا فلورس (ایالات متحده امریکا)
پر وزن: ثونگ فِیرتکس (تایلند) برابر ژولیو لوبو (برزیل)
سبک وزن: ولاد توینوف (روسیه) برابر برونو گازانی (برزیل)

مبارزات بخش Superfight Series:
سنگین وزن: جونیور تافا (استرالیا) برابر اُله پریماچوف (اوکراین)
نیمه سنگین وزن: سرگی ماسلوبویِف (لیتوانی) برابر فریزر وِیتمَن (انگلیس)
سنگین وزن: آندری گراسیمچوک (بلاروس) برابر برونو چاوز (برزیل)
وزن توافقی (۶۲ کیلوگرم): لی دونگ جیانگ (چین) برابر جین هیوک کیم (کره جنوبی)
میان وزن: سان چائو (چین) برابر اعلام نشده

مبارزات اصلی:
نیمه نهایی شماره یک-تورنمنت مدعیان پر وزن: هو بین جیان (چین) برابر ریوِر دَز (استرالیا)
نیمه نهایی شماره دو-تورنمنت مدعیان پر وزن: منگ گوافِنگ (چین) برابر ماسایا کوبو (ژاپن)
سبک وزن: جاش جانسی (کانادا) برابر استویان کاپریولِنسکی (بلغارستان)
مبارزه عنوان قهرمانی سبک وزن: مارات گریگوریان (ارمنستان) برابر الویس گشی (کوزوو)

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.