www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۵۴ 1401/11/20

ماخاچف: اگر مبارزه با کانر را به من پیشنهاد دهند قبول می کنم!

ماخاچف، قهرمان فعلی سبک وزن UFC، آماده مبارزه احتمالی با کانر مک گرگور است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آخر این هفته اسلام ماخاچف در مبارزه با «الکساندر ولکانوفسکی» از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهد کرد. این دو فایتر، در رویداد اصلی UFC 284 در پرث استرالیا وارد قفس خواهند شد. اگر اسلام در این مبارزه پیروز شود، بدون توجه به دسته ی وزنی، بهترین مبارز جهان می شود.

اخیراً مشخص شد که کانر به مبارزه بازخواهد گشت. او مربی The Ultimate Fighter 31 خواهد بود که در پایان ماه می عرضه می شود. حریف او مایکل چندلر خواهد بود و قرار است مبارزه این دو در پاییز برگزار شود.

تیم های ماخاچف و مک گرگور سال هاست با هم اختلاف دارند. چنین مبارزه ای باعث جلب توجه هواداران ام ام ای می شود. ماخاچف اعلام کرد که برای مبارزه با «بدنام ایرلندی» آماده است، اگرچه وی معتقد است که هواداران از انجام این مبارزه ناراحت خواهند شد، وی گفت: «اگر این دعوا اتفاق بیفتد، مردم و طرفداران من ناراحت خواهند شد.»

ماخاچف در این باره توضیح داد: اما من هرگز حریفانم را انتخاب نمی کنم. اگر UFC با من تماس بگیرد و به کانر مک گرگور پیشنهاد دهد، من آماده خواهم بود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.