www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۶ 1399/11/08

لیگ برتر ووشو در ایستگاه نخست/ یک تیم انصراف داد

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور با برگزاری ۱۰ دیدار در آکادمی ملی ووشو آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی به مدت پنج روز برگزار خواهد شد. طبق برنامه ریزی تیم‌ها در چهار روز نخست مسابقات خود را در مرحله مقدماتی به صورت رفت و برگشت برگزار کرده و روز پنجم نیز مرحله نیمه نهایی و نهایی برگزار و پرونده لیگ ووشو با شناخت تیم‌های برتر به کار خود در سال ۹۹ پایان خواهد داد.

برای حضور در این مسابقات ۱۱ تیم اعلام آمادگی کرده و حتی قرعه کشی نیز با همین تعداد تیم صورت گرفت، ولی با انصراف تیم هیأت ووشو اصفهان، مسابقات با حضور ۵ تیم برگزار می‌شود.

برنامه روز نخست:

نوبت صبح:
گروه یک:

* پاس ناجا- پارس جنوبی
* مقاومت – زرین رود زنجان
گروه دوم:
* بیمه حکمت ارتش- هیأت ووشو بندر ماهشهر
* دانشگاه آزاد – زنگ فیروزه‌ای مشهد
نوبت عصر:

گروه یک:
* مقاومت – هیأت ووشو قم
* بیمه حکمت ارتش – شهرداری ملارد
* پارس جنوبی – هیأت ووشو قم
گروه دوم:
* زرین رود زنجان – پاس ناجا
*شهرداری ملارد – دانشگاه آزاد
* هیأت ووشو بندر ماهشهر- زنگ فیروزه‌ای شیراز

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.