www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۱۷ 1398/10/09

لیگ برتر ووشو با هشت دیدار پیگیری می‌شود

لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور با برگزاری هشت دیدار از هفته‌های سوم و چهارم ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، دیدارهای هفته سوم و چهارم لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان، فردا سه‌شنبه (۱۰ دی‌ماه) در آکادمی ووشو پیگیری خواهد شد. هشت تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم می‌روند تا چهره تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

در گروه نخست، دانشگاه‌آزاد بندرعباس، پاس ناجا، هیأت همدان و هیأت البرز حضور دارند. در گروه دوم نیز، پارس جنوبی، باشگاه مقاومت، هیأت اصفهان و هیأت بندر ماهشهر رقابت می‌کنند.
برنامه مسابقات بدین شرح است:

برنامه هفته سوم:
* دانشگاه آزادبندرعباس – هیأت همدان
* هیأت البرز – پاس ناجا
* هیأت بندرماهشهر – باشگاه مقاومت
* پارس جنوبی – هیأت اصفهان
برنامه هفته چهارم:
* هیأت البرز – هیأت همدان
* پاس ناجا – دانشگاه آزادبندرعباس
* پارس جنوبی – باشگاه مقاومت
* هیأت اصفهان – هیأت بندرماهشهر

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.