www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13:17 1398/10/09

لیگ برتر ووشو با هشت دیدار پیگیری می‌شود

لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور با برگزاری هشت دیدار از هفته‌های سوم و چهارم ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، دیدارهای هفته سوم و چهارم لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان، فردا سه‌شنبه (۱۰ دی‌ماه) در آکادمی ووشو پیگیری خواهد شد. هشت تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم می‌روند تا چهره تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

در گروه نخست، دانشگاه‌آزاد بندرعباس، پاس ناجا، هیأت همدان و هیأت البرز حضور دارند. در گروه دوم نیز، پارس جنوبی، باشگاه مقاومت، هیأت اصفهان و هیأت بندر ماهشهر رقابت می‌کنند.
برنامه مسابقات بدین شرح است:

برنامه هفته سوم:
* دانشگاه آزادبندرعباس – هیأت همدان
* هیأت البرز – پاس ناجا
* هیأت بندرماهشهر – باشگاه مقاومت
* پارس جنوبی – هیأت اصفهان
برنامه هفته چهارم:
* هیأت البرز – هیأت همدان
* پاس ناجا – دانشگاه آزادبندرعباس
* پارس جنوبی – باشگاه مقاومت
* هیأت اصفهان – هیأت بندرماهشهر

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.