www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۶ 1401/09/20

لیگ برتر تکواندو؛ جدال ۶ امتیازی شهرداری ورامین – مس سونگون

لیگ برتر تکواندو در حالی فردا با برگزاری ۱۲ دیدار در خانه تکواندو پیگیری می‌شود که تقابل دو تیم مدعی قهرمانی می‌تواند معادلات را در صدر جدول تغییر دهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، لیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس (گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری) فردا دوشنبه ۲۱ آذر ماه با برگزاری ۱۲ دیدار از هفته‌های ششم و هفتم به میزبانی خانه تکواندو پیگیری خواهد شد.

مهمترین دیدار را صدرنشین این روزهای لیگ برتر یعنی شهرداری ورامین برابر مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر برگزار می‌کند؛ دیداری که به دلیل حضور پرتعداد ملی پوشان در ترکیب دو تیم جذابیت‌های زیادی برای علاقمندان خواهد داشت.

مس با تفاضل کمتر نسبت به مس کرمان با ۱۲ امتیاز در رده چهارم جدول ایستاده و فلاحی راد سرمربی مسی‌ها به خوبی می‌داند پیروزی و کسب ۳ امتیاز این دیدار برای بازگشت به جمع مدعیان چقدر اهمیت دارد. از سوی دیگر این بازی برای شهرداری یک دیدار ۶ امتیازی است که در صورت پیروزی می‌تواند مسیر شاگردان خانلرخانی را برای رسیدن به سکوی نخست لیگ هموارتر کند.

در یکی دیگر از بازی‌های مهم این هفته ۲ تیم قدیمی دانشگاه آزاد اسلامی و لوازم خانگی کن برابر یکدیگر با حضور ملی پوشان خود صف آرایی می‌کنند. تیم رده دومی و ۱۵ امتیازی پالایش نفت آبادان در هفته هفتم مقابل سلدوز آذربایجان غربی قرار می‌گیرد و مس کرمان نیز برابر دانشگاه آزاد اسلامی به میدان خواهد رفت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان به مصاف برگزار می‌شود که تا پایان هفته پنجم شهرداری ورامین با ۱۵ امتیاز و تفاضل برد انفرادی ۲۶ جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

پالایش نفت آبادان با پیروزی شیرین برابر مس سونگون جمع امتیازات خود را به عدد ۱۵ رساند و با تفاضل ۱۸ به مکان دوم صعود کرد و مس کرمان با ۱۲ امتیاز و تفاضل ۲۶ در مکان سوم ایستاد. مس سونگون ورزقان هم با ۱۲ امتیاز و تفاضل ۱۶ و دانشگاه آزاد هم با ۱۲ امتیاز و تفاضل ۱۴ مکان‌های چهارم پنجم را به خود اختصاص دادند.

برنامه دیدارهای هفته ششم و هفتم لیگ برتر آقایان به شرح ذیل است:

هفته ششم
دانشگاه آزاد اسلامی – لوازم خانگی کن
نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی – یزدان
شرکت پالایش نفت آبادان – باشگاه دمنده
فرمانیه – پاس
باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان – شهرداری ورامین
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان – سلدوز آذربایجان غربی

هفته هفتم
نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی – باشگاه دمنده
فرمانیه – لوازم خانگی کن
دانشگاه آزاد اسلامی – باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان
باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان – پاس
شرکت پالایش نفت آبادان – سلدوز آذربایجان غربی
شهرداری ورامین – یزدان

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید