www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:18 1398/01/31

لغو مبارزه AJ و Big Baby

با مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ جارِل میلِر مبارزه او برابر آنتونی جاشوا کنسل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، درحالیکه آنتونی جاشوا (۲۲-۰) قهرمان سنگین وزن بوکس جهان و دارنده عناوین WBA,WBO,IBF و IBO این دسته خود را برای اولین نبردش در خاک ایالات متحده امریکا و مبارزه برابر جارل میلر (۲۳-۰-۱) آماده می کرد اتفاقی غیر منتظره باعث لغو این مبارزه شد و آن اتفاق ، مثبت اعلام شدن تست دوپینگ فایتر امریکایی بود. در نمونه گرفته شده از میلر سه ماده ممنوعه GW1516،HGH و EPO دیده شده است.

با تایید این خبر کمیسیون ورزشی ایالت نیویورک (NYSAC) مجوز مبارزه برای میلر را صادر نکرد تا مبارزه او برابر AJ لغو شده تلقی شود و اِدی هِرن پروموتر جاشوا دنبال جایگزینی برای میلر برای مبارزه در تاریخ ۱ ژوئن باشد.

در حال حاضر از لوئیز اُرتیز کینگ کونگ کوبایی و مانوئل چار محتمل ترین گزینه های موجود برای مبارزه برابر جاشوا در MSG نیویورک هستند.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.