www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۶ 1398/10/10

قول “جیپسی کینگ” برای بستن “پرونده بزرگ”

فیوری تضمین کرد که وایلدر را در مبارزه پیش رو ناک اوت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همانطور که می دانید شهرت تایسون فیوری (۲۹-۰-۱) در دنیای بوکس به دلیل ناک اوت حریفان با تک ضربه مشت نیست اما جیپسی کینگ قول داده که دیانتِی وایلدر (۴۲-۰-۱) غول دسته سنگین وزن بوکس جهان و دارنده کمربند قهرمانی WBC این دسته را در ریمچ ناک اوت خواهد کرد.
اولین رویارویی این دو مبارز به سال ۲۰۱۸ بازمی گردد جایی که دو بوکسر پس از دوازده راند مبارزه به تساوی رسیدند. حال دومین نبرد بین آنها قرار است بامداد یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ (22 فوریه 2020) و به میزبانی MGM Grand Garden Arena لاس وگاس برگزار شود.
با رسمی شدن مبارزه دوم فیوری-وایلدر، جیپسی کینگ در توئیتر خود به هوادارنش قول داد که با ناک اوت کردن وایلدر پرونده بزرگ او را خواهد بست.
فیوری پس از مبارزه اولش با وایلدر تام شوارز را با ناک اوت و سپس اُتو والین را امتیازی شکست داد.
در سمت مقابل وایلدر مخوف پس از مبارزه اش برابر فیوری در سال ۲۰۱۸ دو مبارزه برابر دومینیک برزیل و لوئیز اُرتیز انجام داد که هر دو مبارزه را با ناک اوت پیروز شد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.