www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۰۰ 1398/02/16

قهرمان ووشوی جهان: قصد رفتن از این رشته را ندارم

قهرمان ووشوی جهان با اشاره به اینکه برای سپری کردن تمرینات به کمپ شانگهای چین رفته، گفت: قصد رفتن از ووشو را ندارم.

«محسن محمدسیفی» روز دوشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری رزم آور اظهار داشت: پس از عمل جراحی که روی زانوی خود داشتم اکنون در شرایط خوبی هستم و تمرینات را در کمپ حرفه ای شانگهای چین پیگیری می کنم.
وی در مورد شائبه های که از حضورش در کمپ شانگهای به وجود آمده است، گفت: به هیچ عنوان قصد رفتن از ووشو را ندارم و می خوام بازهم برای کشورم و در همین رشته افتخار آفرینی کنم.
قهرمان جهان گفت: اکنون هدفم رسیدن به اوج آمادگی است تا با قدرت در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور یافته تا جواز حضور در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را کسب کنم. به همین دلیل تا ۲۵ خرداد ماه تمرینات را در چین دنبال می کنم.
دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی تصریح کرد: اگر در فضای مجازی تمرینات استفاده از زانوی من منتشر شده این است که در مبارزات حرفه ای ساندا، استفاده از ضربه تک زانو مجاز است. این تمرین را انجام دادم تا اگر روزی خواستم در لیگ چین یا مسابقات حرفه ای ساندا به میدان بروم آماده باشم.
وی گفت: ووشو را ترک نخواهم کرد و هنوز برنامه های زیادی برای افتخار آفرینی برای ووشو و ورزش ایران دارم.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.