www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۵۰ 1399/11/18

قهرمان بوکس اروپا به لیگ ایران‌ پیوست

بوکسور سبک‌ وزن بلاروسی که مدال طلای بازی‌های اروپایی را در کارنامه دارد، به تیم‌ پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد پیوست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دمیتری آسانو، بوکسور ۲۴ ساله بلاروسی که‌ طلای ۲۰۱۹ و نقره ۲۰۱۵ بازی‌های اروپایی و هم چنین مدال برنز رقابت‌های قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی به تیم پلیمر خلیج‌ فارس خرم آباد در لیگ برتر ایران‌ پیوست تا در وزن ۶۳ کیلوگرم برای این تیم روی رینگ برود.

آسانو سابقه حضور در المپیک ۲۰۱۶ را هم دارد که با باخت در مبارزه دوم خود، از دور رقابت‌ها کنار رفت. دو بوکسور خارجی دیگر نیز قرار است به تیم‌ پلیمر خلیج فارس خرم آیاد بپیوندند که فعلا قرارداد آن‌ها قطعی نشده است.

این خبر توسط مرتضی سپهوند سرمربی تیم بوکس پلیمر خلیج فارس تایید شد. رحیم سپهوند،  شهاب خاکی و ابراهیم وحیدپور نیز کادرفنی تیم لرستان را در لیگ بوکس تشکیل می‌دهند.

ملی‌پوشانی چون شاهین موسوی، باقر فرجی و امید احمدی‌صفا نیز برای حضور در لیگ بوکس با تیم پلیمر خلیج فارس لرستان به توافق نهایی رسیده‌اند تا این تیم یکی از اصلی‌ترین‌ مدعیان برای کسب عنوان قهرمانی باشد.

طبق تاریخ پیشنهادی فدراسیون، مسابقات لیگ بوکس امسال از ۴ اسفند ماه و به صورت‌ متمرکز در اراک آغاز شده و به مدت ۸ روز پیگیری می‌شود. البته این تاریخ قطعی ‌نیست‌ و تصمیم‌ نهایی‌ در این‌ مورد طی هفته پیش رو مشخص‌ خواهد شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.