www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۱ 1402/11/20

قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر ووشو مردان

تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر ووشو مردان کشور دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله پایانی رقابت‌های لیگ برتر ووشو مردان گرامیداشت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (جمعه 20 بهمن) به میزبانی آکادمی ملی ووشو تهران پیگیری شد.

بر همین اساس در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم پاس فراجا موفق شد با نتیجه 10 بر 4 مقابل پارس جنوبی به برتری دست یابد و راهی دیدار پایانی شود. در دیگر دیدار این مرحله دانشگاه آزاد خراسان رضوی با نتیجه 8 بر 6 مقابل هیئت ووشو ماهشهر به برتری دست یافت و دومین فینالیست لقب گرفت.

در دیدار نهایی این مسابقات دو تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی و پاس فراجا به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 11 بر 3 مقابل حریف خود به برتری دست یافت و قهرمان رقابت‌های لیگ برتر ووشو شد. پاس فراجا هم با قبول شکست در این دیدار به عنوان دومی بسنده کرد.

همچنین در دیدار رده‌بندی دو تیم پارس جنوبی و هیئت ووشو بندرماهشهر به مصاف هم رفتند و در رقابتی نزدیک، این تیم پارس جنوبی بود که با برتری 9 بر 8 مقابل حریفش به برتری دست یافت و صاحب سکوی سوم رقابت‌های لیگ برتر ووشو شد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.