www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۳ 1403/02/17

قهرمانی بوکسور جوان ایران در آسیا/ طلای اسماعیلی با شکست حریف ازبک

آخرین بوکسور باقی مانده تیم جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا با شکست حریفی از ازبکستان به مدال طلا رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت‌های بوکس قهرمانی جوانان و امید آسیا در حالی تا فردا (سه‌شنبه – ۱۸ اردیبهشت‌ ۱۴۰۳) به میزبانی قزاقستان ادامه خواهد داشت که آخرین بوکسور باقی مانده ایران در این مسابقات، با برتری برابر حریفی از ازبکستان، عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آورد.

امروز (دوشنبه) دیدارهای فینال اوزان مختلف رده سنی جوانان برگزار شد که در وزن  ۹۲+ کیلوگرم، امیر اسماعیلی به مصاف شهزود پولوونوف‌ از ازبکستان رفت و با پیروزی مقابل حریف خود، تنها مدال طلای ایران در این مسابقات را به دست آورد.

پیش از این نیز در رده سنی جوانان امیررضا سلطانی در وزن ۵۴ کیلوگرم و امیررضا ملک‌خطابی‌ در وزن ۸۶ کیلوگرم به مدال برنز رسیده بودند. با این اوصاف تیم جوانان ایران با کسب یک مدال طلا و دو برنز به کار خود پایان داد.

همچنین تیم ملی امید نیز که نخستین حضورش در مسابقات آسیایی را تجربه می‌کرد، توسط محمد محشری در ۷۵ کیلوگرم، سیدعلی‌ سیدصدری‌ در ۸۶ کیلوگرم و رضا خلیل‌زاده در ۹۲ +کیلوگرم، صاحب سه مدال برنز شدند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.