www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۱ 1397/11/04

قلی پور: اجازه ندادم مبارزه ام زیاد طول بکشد

دارنده مدال طلای رقابت های جهانی ووشو بعد از اولین مبارزه اش در MMA گفت : تلاشم این بود که کار را در دو دقیقه ابتدایی تمام کنم و به آن رسیدم .

حمیدرضا قلی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رزم آور بعد از اولین پیروزی اش در رقابت های حرفه ای در استایل MMA اظهار کرد: خداراشکر به عنوان اولین تجربه ، مبارزه ام راضی کننده بود ، حریفم قدرت بدنی بالایی داشت که چهار بازی در MMA انجام داده بود با این وجود اجازه ندادم مبارزه ام زیاد طول بکشد و تمامش کردم  .

وی تصریح کرد: بزرگترین هدفم این بود که در دو دقیقه ابتدایی مبارزه ، کار را تمام کنم که همین اتفاق افتاد و رقیب گرجستانی ناک اوت شد.

قلی پور درخصوص عملکرد دیگر فایترهای ایران که به همراه علی رضا استکی و امیر علی اکبری در رقابت های گرجستان شرکت کرده بودند، توضیح داد: بچه های ایران هفت نفر بودیم که بیشتر مان اولین تجربه مبارزه در MMA را پشت سرگذاشتیم ، در نهایت شش فایتر ایران به پیروزی رسیدند و فقط یک نفر شکست خورد.

وی در ادامه افزود: من مدت زمان کوتاهی است که همراه استکی و علی اکبری تمرین می کنم ، پیش از این تمریناتم با این گروه نبود، سایر فایتر ها حدود یک سال تا یک سال و نیم است که در کنار همین تیم تمرین می کنند ، هدف کادر فنی بیشتر ارزیابی نفرات بود که فکر می کنم از رقابت های گرجستان رضایت داشتند.

قهرمان جهان ووشو درباره ادامه روند تمریناتش در رشته حرفه ای گفت : دوباره تمریناتم را آغاز کرده ام و منتظر پیشنهادهای بعدی ام در MMA هستم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

انتهای پیام /

آخرین اخبار