www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۰۶ 1402/05/03

فلاح: میراسماعیلی از عنوان «اختلاس» تبرئه شد

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت رفع تعلیق رییس پیشین فدراسیون جودو گفت: پرونده وی در حال بررسی است و منتظر رای و تصمیم قطعی از سوی حوزه معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرتضی فلاح در گفت‌وگوی درباره آخرین وضعیت پرونده آرش میراسماعیلی اظهار کرد: آخرین دادنامه صادر شده برای آرش میراسماعیلی تقریبا از ۷ موضوع مطرح شده از چند مورد تبرئه و تنها یک مورد اتهام آن مربوط به اختلاس بوده که به تصرف غیرقانونی اموال دولتی تغییر عنوان داده شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که این طور به نظر می‌رسد که وی از اتهام وارده تبرئه شده است؟ گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم. عنوان مجرمانه او اختلاس بود و از این مساله تبرئه شده و به جرم دیگر براساس موضوع ماده ۵۹۸ قانون مجازات اسلامی دایر بر تصرف غیرقانونی در اموال دولتی با پرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: برحسب اتهامات وارده به آرش میراسماعیلی عناوین مجرمانه او از ۷ مورد تبرئه شده و یک مورد آن تغییر عنوان پیدا کرده که در حال بررسی و رسیدگی است.

وی در پایان گفت: با توجه به رای صادر شده، این موضوع در حال بررسی و رسیدگی است و منتظر رای و تصمیم قطعی از سوی حوزه معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

آخرین اخبار