www.khabarrazmavar.ir

در تصمیمی ناگهانی؛

شناسه خبر : ۱۲:۳۱ 1399/05/09

فدراسیون جهانی کاراته داوران اعزامی به توکیو را کنار گذاشت

کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته در تصمیمی ناگهانی ۱۴ داوری که برای قضاوت در بازی‌های المپیک انتخاب کرده بود را کنار گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سایت رسمی فدراسیون جهانی کاراته طی روزهای گذشته از تغییرات اساسی و بنیادی در ترکیب شورای داوران جهان خبر داده بود. بر همین اساس ۱۳ داور عضو این شورا از کشورهای مختلف کنار گذاشته شدند تا این شورا فقط با حضور ۵ نفر اداره شود.

«خاویر اسکالانته» سوئدی همچنان ریاست این کمیته را برعهده خواهد داشت.«منصور السلطان» از کویت، «هامارا» از نروژ، «فریبا مدنی» از آمریکا و «پانوسیان» از استرالیا اعضای فعلی این کمیته را تشکیل می‌دهند. در واقع داورانی که کشورشان در رقابت های انتخابی المپیک نماینده دارند، از این شورا کنار گذاشته شدند.

نکته مهم اینکه همه داورانی که قرار بود در بازی‌های المپیک قضاوت کنند، کنار گذاشته شده و در صورت برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک در سال آینده، شورای جدید کمیته داوران تشکیل و داوران جدیدی برای قضاوت در توکیو انتخاب خواهند شد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.