www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۰۵ 1399/11/12

فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی در اندیشه مجهز شدن به فناوری روز دنیا

​​​​​​​نایب رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در جهت رشد و شکوفایی رشته‌های رزمی باید به فناوری روز دنیا مجهز شویم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، همایون خرم با بیان مطلب فوق افزود: پس از بحث و تبادل نظر با مسئولان بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و جلسات متعددی که داشتیم در نهایت با حضور مسئولان بنیاد فوق تفاهم نامه همکاری به امضا رسید.

وی در خصوص نحوه همکاری تصریح کرد: این تفاهم نامه در چند حوزه تنظیم شده که ارتقا و هوشمندسازی سیستم‌های اداری و فناوری فدراسیون یکی از مهمترین مباحث مطرح شده بود که به زودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

خرم ادامه داد: بحثی که مدتها دنبال آن بودیم و یکی از دغدغه ما محسوب می‌شود، کارآفرینی و اشتغال زایی مربیان و دست اندرکاران ورزشی بود که در این مورد نیز مباحثی مطرح و به نتایج خوبی رسیدیم و خیلی امیدواریم بتوانیم از یک مسیر درست به این مهم دست پیدا کنیم.

وی افزود: برگزاری برنامه‌هایی ویژه ورزشهای تحت پوشش این فدراسیون از دیگر اهداف این تفاهم نامه بود که در رسانه‌های جمعی به آن پرداخته خواهد شد و در این بخش نیز شناسایی و معرفی ورزشهای رزمی در سطح جامعه خواهد بود.

نایب رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی در پایان گفت: هدف اصلی ما ارتقا و توسعه ورزشهای پرتعداد تحت پوشش است و در این مسیر از کلیه عواملی که بتواند به سرعت دادن تحقق اهداف ما کمک کند، بهره خواهیم برد.

آخرین اخبار

فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با عملکردی ضعیف و خاموش مشخص نیست به چه علت باید در قامت یک فدراسیون مستقل فعالیت و بودجه مجزا دریافت کند؟