www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۰۵ 1399/11/12

فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی در اندیشه مجهز شدن به فناوری روز دنیا

​​​​​​​نایب رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در جهت رشد و شکوفایی رشته‌های رزمی باید به فناوری روز دنیا مجهز شویم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، همایون خرم با بیان مطلب فوق افزود: پس از بحث و تبادل نظر با مسئولان بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی و جلسات متعددی که داشتیم در نهایت با حضور مسئولان بنیاد فوق تفاهم نامه همکاری به امضا رسید.

وی در خصوص نحوه همکاری تصریح کرد: این تفاهم نامه در چند حوزه تنظیم شده که ارتقا و هوشمندسازی سیستم‌های اداری و فناوری فدراسیون یکی از مهمترین مباحث مطرح شده بود که به زودی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

خرم ادامه داد: بحثی که مدتها دنبال آن بودیم و یکی از دغدغه ما محسوب می‌شود، کارآفرینی و اشتغال زایی مربیان و دست اندرکاران ورزشی بود که در این مورد نیز مباحثی مطرح و به نتایج خوبی رسیدیم و خیلی امیدواریم بتوانیم از یک مسیر درست به این مهم دست پیدا کنیم.

وی افزود: برگزاری برنامه‌هایی ویژه ورزشهای تحت پوشش این فدراسیون از دیگر اهداف این تفاهم نامه بود که در رسانه‌های جمعی به آن پرداخته خواهد شد و در این بخش نیز شناسایی و معرفی ورزشهای رزمی در سطح جامعه خواهد بود.

نایب رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی در پایان گفت: هدف اصلی ما ارتقا و توسعه ورزشهای پرتعداد تحت پوشش است و در این مسیر از کلیه عواملی که بتواند به سرعت دادن تحقق اهداف ما کمک کند، بهره خواهیم برد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.