www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۰۱ 1393/12/04

غلامرضا پارسا سرپرست فدراسیون ووشو شد

وزیر ورزش و جوانان در حکمی غلامرضا پارسا را به عنوان سرپرست فدراسیون ووشو منصوب کرد. به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با حکم وزیر ورزش و جوانان غلامرضا پارسا سرپرست فدراسیون ووشو شد. در حکم دکتر محمود گودرزی به پارسا آمده است: « با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی […]

وزیر ورزش و جوانان در حکمی غلامرضا پارسا را به عنوان سرپرست فدراسیون ووشو منصوب کرد.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با حکم وزیر ورزش و جوانان غلامرضا پارسا سرپرست فدراسیون ووشو شد. در حکم دکتر محمود گودرزی به پارسا آمده است:

« با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی و به استناد اختیارات مندرج در ذیل ماده 10 اساسنامه فدراسیون های ورزشی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست فدراسیون ووشو» منصوب می شوید.

شایسته است ضمن انجام امور جاری فدراسیون، با هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اقدام کنید. توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد متعال خواستارم.»

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.