www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۲ 1394/03/05

علی نژاد : جام‌جهانی با شرایط ایران میزبانی می‌شود/ برترین‌های جهان می‌آیند

رئیس فدراسیون ووشو گفت: میزبانی جام جهانی می تواند اقبال عمومی را به این رشته افزایش دهد و فدراسیون جهانی با شرایط ما برای برگزاری این مسابقات موافق کرده است. به گزارش رزم نیوز ، مهدی علی نژاد با بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر افزود: حضور “یوزای چنگ” در ایران فرصت خوبی بود تا […]

رئیس فدراسیون ووشو گفت: میزبانی جام جهانی می تواند اقبال عمومی را به این رشته افزایش دهد و فدراسیون جهانی با شرایط ما برای برگزاری این مسابقات موافق کرده است.

به گزارش رزم نیوز ، مهدی علی نژاد با بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر افزود: حضور “یوزای چنگ” در ایران فرصت خوبی بود تا ضمن آشنایی ایشان با امکانات و شرایط ووشو ایران در خصوص برخی مسائل مختلف مذاکراتی را داشته باشیم که شاید مهمترین آن واگذاری میزبانی جام جهانی ووشو در ایران بود.

وی ادامه داد: جام جهانی هر دو سال یکبار با حضور مدال آوران رقابتهای قهرمانی جهان برگزار می شود. به عبارت ساده تر برترین های ووشو جهان برای حضور در این رقابتها به ایران می آیند و فرصت مناسبی است علاقمندان به این رشته مبارزات زیبایی را از نزدیک تماشا کنند.

رئیس فدراسیون ووشو در خصوص برگزاری همزمان مسابقات بانوان و آقایان هم گفت: در این خصوص با رئیس فدراسیون جهانی به توافق رسیدیم و این مسابقات با شرایط داخلی ایران برگزار خواهیم کرد. برنامه مسابقات هم به این صورت است که در نوبت صبح رقابتهای بانوان برگزار می شود و در نوبت عصر هم مردان به میدان می روند.

علی نژاد به برگزاری مسابقات جام پارس اشاره کرد و گفت: شهریورماه در فاصله 45 رو تا برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در اندونزی تهران میزبان رقابتهای بین المللی جام پارس است. دعوت نامه مسابقات برای همه کشورها ارسال شده و با توجه به فاصله زمانی مناسب تا رقابتهای جهانی پیش بینی می کنیم کشورهای مطرح برای حضور در این مسابقات راهی تهران شوند.

وی در پایان به وضعیت تیم های ملی نوجوانان جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا اشاره کرد  گفت: حضوری قدرتمند چون اداور گذشته را در دستور کار داریم به همین دلیل بعد از مشخص شدن ترکیب اصلی این تیم ها، نفرات بخش ساندا به رقابتهای بین المللی گرجستان اعزام می شوند و تالوکاران هم به کمپ آسیایی ماکائو خواهند رفت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.