www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۰۴ 1400/02/27

علی نژاد: به موفقیت سامبو و پنچاک‌سیلات امیدوارم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: به موفقیت نمایندگان سامبو و پنچاک‌سیلات ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا در تایلند امیدوار هستم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مهدی علی‌نژاد در جلسه ای که با یوسف بهتری و همایون خرم، رئیس و نایب رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی داشت، با تاکید بر اینکه یکی از ماموریت های مهم معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، ساماندهی رشته های نوین رزمی است، گفت: خوشبختانه با همکاری فدراسیون های رزمی و بدنه کارشناسی وزارت، دیگر دغدغه ای در زمینه تداخل امور و ساماندهی وجود ندارد.

وی افزود: روند کاری مشخص و روشن است و هر رشته و فدراسیونی می‌داند، برچه اساسی باید حرکت و برنامه‌ریزی کند. یکی از آفت‌های که می تواند به روند کار صدمه بزند، موازی کاری است که این مهم باید قبل از هر چیز توسط فدراسیون‌های مربوطه مدیریت شود.‌

معاون توسعه ورزش قهرمانی همچنین با اشاره به حضور پنچاک‌سیلات و سامبو، رشته‌های تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در بازی‌های داخل سالن ۲۰۲۲ آسیا در تایلند، گفت: ایندور گیمز یکی از رویدادهای ورزشی مهم قاره ای است که موفقیت کاروان ورزشی حائز است. انتظار می‌رود نمایندگان فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های  رزمی بتوانند با مدال‌های خود باعث ارتقای رتبه ورزش ایران در این بازی‌ها شوند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.