www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 21:53 1399/05/29

علیرضا نصیری سرپرست دبیری فدراسیون شد

طی حکمی از سوی یوسف بهتری رییس فدراسیون ، علیرضا نصیری به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، بر اساس این گزارش در بخشی از حکم بهتری می خوانیم:

برادر ارجمندم جناب آقای علیرضا نصیری
با احترام، نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان: سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی منصوب می گردید، امید است با اتکال به خداوند متعال، تاسی از بیانات ولی امرمسلمین جهان مقام معظم رهبری و تعامل با فدراسیون و وزارت محترم ورزش و جوانان زمینه را برای رشد، توسعه و شکوفایی ورزش های رزمی فراهم نمایید و در امور محوله کما فی السابق موفق و پیروز باشید.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.