www.khabarrazmavar.ir

لیگ جهانی کاراته_توکیو:

شناسه خبر : 09:00 1398/06/17

عسگری و حسن نیا به نشان برنز دست یافتند

از میان سه نماینده ایران در دیدارهای رده بندی دو کاراته کا موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته امروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای رده بندی و نهایی به پایان می‌رسد. تیم ملی ایران سه نماینده در دیدارهای رده بندی داشت که مجید حسین نیا و بهمن عسگری موفق به کسب مدال برنز شدند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا در دیدار رده بندی و برای کسب مدال برنز به دیدار «الخاندرو اورتیز» از اسپانیا رفت و پس از تساوی یک بر یک با استفاهاز قانون سنشو (امتیاز نخست) به برتری دست یافت و روی سکوی سوم ایستاد. بهمن عسگری هم ۵ بر صفر «نو بیتس» از آلمان را شکست داد و مدال برنز وزن ۷۵- کیلوگرم را کسب کرد.

سجاد گنج زاده نیز در مبارزه رده بندی وزن ۸۴+ کیلوگرم ۴بر۲ برابر «مهدی فیلالی» از فرانسه باخت و از دست یابی به مدال بازماند.

در ادامه مسابقات امروز دیدارهای فینال برگزار خواهد شد که تیم کشورمان با شانس کسب سه مدال طلا را دارد، در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمنیار برای کسب مدال طلا روز یکشنبه رودرروی «الکساندر رچیا» از فرانسه قرار خواهد گرفت. دروزن ۸۴- کیلوگرم ذبیح الله پورشیب در مبارزه پایانی به دیدار «آراگا» از ژاپن خواهد رفت و در وزن ۸۴+ کیلوگرم نیز صالح اباذری در مبارزه نهایی به دیدار «جاناتان هورنه» از آلمان می‌رود.

پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته از روز جمعه با حضور ۶۴۹ کاراته کا از ۷۹ کشور به میزبانی ژاپن در سالن «نیپون بودوکان» شهر توکیو آغاز شده است.

آخرین اخبار