www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۲۵ 1401/08/07

عزیزپور و رومن کریکلیا در فینال جایزه بزرگ کیک‌بوکسینگ وان چمپیونشیپ

ایرج عزیزپور مبارز سنگین وزن ایران برای سومین بار و در رقابت ONE ۱۶۳ سازمان وان چمپیونشیپ به مصاف کیک‌‎بوکسور اوکراینی می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ایرج عزیزپور و رومن کریکلیا از ساعت 14 روز 29 آبان ماه سال جاری، در فینال گرندپری کیک بوکسینگ سنگین وزن سازمان وان چمپیونشیپ به مصاف هم خواهند رفت. عزیزپور و کریکلیا پیش از این دو بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که سهم هر کدام یک پیروزی بوده است.

هر دو مبارز پیش از رسیدن به دیدار نهایی به مصاف ورزشکاران برزیلی رفتند و با برتری مقابل آنها، راهی فینال جایزه بزرگ کیک‌بوکسینگ سنگین وزن شدند.

عزیزپور تا به امروز در سه رقابت سازمان وان چمپیونشیپ حضور پیدا کرده و در هر سه دیدار برنده از رینگ خارج شده است. او در دیدار قبلی خود و در مرحله نیمه‎‌نهایی گرندپری کیک‌بوکسینگ سنگین وزن، پس از 3 راند موفق به شکست برونو چاوز برزیلی شد. در آن سوی میدان نیز مبارز اوکراینی، گوتو اینوسنته برزیلی را تنها در 52 ثانیه شکست داد و به عنوان فرد برنده از میدان خارج شد.

عزیزپور در خصوص دیدار با فایتر اوکراینی گفت: می‌خواهم دوباره با کریکلیا روبه‌رو شوم تا بتوانم اشتباهم را اصلاح و جبران کنم. می‌‎خواهم ثابت کنم می‌توانم باز هم او را شکست دهم و باعث شادی دل مردم کشور عزیزم شوم.

سازمان ONE Championship، بزرگترین سازمان هنرهای رزمی ترکیبی در شرق آسیا است. این سازمان در سنگاپور مستقر بوده و توسط چاتری سیتیودتونگ در سال 2011 راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.